Інформація

.



з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 

 



Списки
кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних виборчих округах до Волочиської міської ради


Округ №1
Виборча дільниця №03012, м. Волочиськ-1, Будинок культури, вул. Незалежності № 316
Вулиці: Залізнична, Гоголя, Київська, Кутузова, Ватутіна, Толстого, Кооперативна, Шкільна, Суворова, Жукова, Садова, Білокамінна, Незалежності 177-255, Шляхова Будка, Незалежності 236-322.

1. Казанішена Олена Миколаївна

Волочиська міська організація Народної партії
2. Качановецький Олег Володимирович

Волочиська районна організація Політичної партії
“Сильна Україна”
3. Кузьменко Віктор Олександрович

Волочиська районна партійна організація
Соціалістичної партії України
4. Сирота Адам Мартинович


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР
(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія
Кличка”
5. Хом’юк Юрій Васильович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
6. Швець Павло Станіславович

Волочиська районна організація Соціально-екологічної
партії “Союз. Чорнобиль. Україна.”
7. Шпак Наталія Вікторівна Волочиська районна організація Партії регіонів
8. Фатич Оксана Миколаївна Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
9. Челюбеєва Галина Валентинівна Волочиська районна організація Комуністичної партії України
   
Округ №2
Виборча дільниця №03012, м. Волочиськ-1, Будинок культури, вул. Незалежності № 316
Вулиці: Надзбручанська, Глібова, Огіенка, Космонавтів, Самуся, Г.Гордієвич, Козача, Подільська, Вишнева, Паркова, Зелена, Я.Галана, Л.Украънки, Озерна, Едності, Набережна, пров.Покровський.
1. Білик Олег Васильович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
2. Бович Сергій Васильович Волочиська міська організація Народної партії
3. Головко Надія Григорівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
4. Дрозд Сергій Іванович Волочиська районна організація Народного руху України
5. Катаєв Сергій Анатолійович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
6. Нахимчук Леонід Мефодійович Волочиська районна організація Партії регіонів
7. Процуха Ігор Вілікович

Волочиська районна партійна організація Всеукраїнського
об’єднання ”Батьківщина”
8. Сікора Олександр Францович


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
9. Скиба Олександр Володимирович

Волочиська районна партійна організація
Соціалістичної партії України
10. Яремків Ігор Михайлович
Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
Округ №3
Виборча дільниця №03013, Контора управління по експлуатації газового господарства, вул.Богуслаева, №9
Вулиці: Кармелюка, Гагаріна, Горбатова, І.Франка, Полянська.
1. Вишинський Віталій Леонідович Волочиська міська організація Народної партії
2. Дячук Андрій Іванович Волочиська районна організація Народного руху України
3. Кушнір Інна Петрівна

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
4. Махніцький Олександр Вікторович

Волочиська районна партійна організація
Соціалістичної партії України
5. Мельник Олег Анатолійович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
6. Моздір Віталій Вікторович Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
7. Секретар Олег Анатолійович

Волочиська районна організація Політичної партії “Нова
політика”
8. Смик Олександр Анатолійович

Волочиська районна партійна організація
Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”
9. Смик Юлія Сергіївна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
10. Яремішин Анатолій Володимирович Волочиська районна організація Партії регіонів
Округ №4
Виборча дільниця №03013, Контора управління по експлуатації газового господарства, вул.Богуслаева, №9
Вулиці: Котовського, Драгоманова, Чесака, Богуслаева, Фридрихівська 34-58, 27-33
1. Дуда Олена Вікторівна

Волочиська районна партійна організація Соціалістичної партії України
2. Карлінський Валерій Альбінович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
3. Михайлюк Іван Петрович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
4. Мельничук Олександр Володимирович Волочиська міська організація Народної партії
5. Сутий Микола Васильович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
6. Чагайна Олександр Олександрович Волочиська районна організація Партії регіонів
Округ №5
Виборча дільниця №03014, Районний Будинок Культури “Гармонія”, пл. Центральна, №3
Вулиці: Слави, Шевченка, Музейна 42-78, 21-45, провулок Пушкіна
1. Антідзе Костянтин Надарович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
2. Волошин Болеслав Сільвестрович

Волочиська районна організація соціально-екологічної партії “Союз.Чорнобиль.Україна.”
3. Джерелейко Василь Григорович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
4. Каленюк Олександр Володимирович Волочиська районна організація Комуністичної партії України
5. Клімова Оксана Михайлівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
6. Кочаток Тетяна Володимирівна Волочиська районна організація Партії регіонів
7. Ліщук Галина Вікторівна Волочиська районна організація Народного руху України
8. Сироветник Ольга Віталіївна Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
9. Химич Галина Василівна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
Округ №6
Виборча дільниця №03014, Районний Будинок Культури “Гармонія”, пл. Центральна, №3
Вулиці: Пушкіна, 8-18, 11-29, Б.Хмельницького, Винниченка, Першотравнева
1. Ємаєв Віталій Ігорович Волочиська районна організація Української Народної партії
2. Кобельник Ігор Анатолійович

Волочиська районна організація Політичної партії “Нова політика”
3. Коваль Аліна Володимирівна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
4. Кокошко Василь Степанович

Волочиська районна організація “Партії промисловців і підприємців України”
5. Костюк Дмитро Володимирович Волочиська міська організація Народної партії
6. Пендрак Оксана Михайлівна Волочиська районна організація Партії регіонів
7. Прокопович Ірина Алімівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
8. Петровська Тамара Адамівна


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
9. Пюрко Василь Петрович

Волочиська районна організація соціально-екологічної партії “Союз.Чорнобиль.Україна.”
10. Савичева Алла Андріївна Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
11. Укальський Микола Олександрович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
12. Цісар Анатолій Петрович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
13. Шемчинський Олександр Анатолійович Волочиська районна організація Комуністичної партії України
Округ №7
Виборча дільниця № 03015, Центр ранньої соціальної реабілітації дітей інвалідів (бувший дитячий садочок Білочка), вул. Пушкіна, 33
Вулиці: Войцехівського, Руданського, Островського, Семибратова, Миру, Чкалова, Петровського, Коцюбинського
1. Бородовська Ганна Іванівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
2. Гаврилюк Петро Іванович

Волочиська районна організація соціально-екологічної партії “Союз.Чорнобиль.Україна.”
3. Гладишевська Інна Казимирівна

Волочиська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”
4. Жека Олександр Миколайович Волочиська міська організація Народної партії
5. Кравець Олексанр Степанович Волочиська районна організація Партії регіонів
6. Налуцишин Микола Миколайович


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
7. Рудак Володимир Анатолійович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
8. Сіньков Володимир Михайлович Волочиська районна організація Народного руху України
9. Худий Дмитро Любомирович ”Волочиська районна організація партії ”Народна влада
Округ №8
Виборча дільниця № 03015, Центр ранньої соціальної реабілітації дітей інвалідів (бувший дитячий садочок Білочка), вул. Пушкіна, 33
Вулиці: Довженка, Заводська, провулок Низький, провулок Цукровиків
1. Верба Володимир Петрович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
2. Дрозд Олег Аполінарійович

Волочиська районна організація політичної партії
“Українська платформа”
3. Любар Олена Леонідівна Волочиська районна організація Народного руху України
4. Музика Михайло Миколайович Волочиська районна організація Партії регіонів
5. Наумов Едуард Михайлович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
6. Панфілова Людмила Андріївна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
7. Струтінська Тетяна Вікторівна Волочиська міська організація Народної партії
8. Черпак Сергій Миколайович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
Округ №9
Виборча дільниця №03016, кінотеатр "Україна", вул. Незалежності, 86
Вулиці: Незалежності № 82-102, № 29-37, № 93-175, № 51-53, Уральських танкістів № 1-21, № 2ЖБК, Енергетиків, Будівельників, Виноградна
1. Бабкін Андрій Павлович

Волочиська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”
2. Безух Наталія Іванівна Волочиська районна організація Партії регіонів
3. Іванович Сергій Андрійович Волочиська районна організація Народного руху України
4. Івченко Світлана Іванівна

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
5. Кожиченко Ігор Анатолійович Волочиська районна організація Комуністичної партії України
6. Мерещак Віталій Андрійович Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
7. Олійник Ганна Костянтинівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
8. Прокопчук Сергій Анатолійович


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
9. Совінський Олег Анатолійович

Волочиська районна організація політичної партії
“Українська платформа”
10. Цимбал Леонід Леонідович Волочиська міська організація Народної партії
11. Швець Наталія Олександрівна Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
12. Шпорук Валерій Володимирович Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
Округ №10
Виборча дільниця №03016, кінотеатр "Україна", вул. Незалежності, 86
Вулиці: Незалежності № 41-49, Фридрихівська № 5-25, № 16-32
1. Андрухов Юрій Васильович

Волочиська районна організація Політичної партії “Нова політика”
2. Бузинар Анатолій Тимофійович Волочиська районна організація Комуністичної партії України
3. Дацюк Олександр Анатолійович


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
4. Довганюк Вадим Володимирович Волочиська районна організація Партії регіонів
5. Звірок Андрій Миколайович Волочиська міська організація Народної партії
6. Настін Володимир Петрович Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
7. Романова Анжела Валеріївна

Волочиська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”
8. Рощина Володимир Дмитрович Волочиська районна організація Народного руху України
9. Федчишин Анатолій Іванович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
10. Черепащук Валентина Петрівна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
11. Чорнокрилюк Ольга Анатоліївна

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
12. Яковко Руслан Вікторович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
Округ №11
Виборча дільниця №03017, Навчально-виховний комплекс вул. Починка, 2
Вулиці: Незалежності № 106-234, Запорізька, Короленка, Уральських танкістів № 2-20
1. Богачик Олександр Васильович Волочиська районна організація Партії регіонів
2. Дідич Сергій Валентинович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
3. Корчовий Петро Михайлович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
4. Курдибаха Людмила Іванівна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
5. Німий Олександр Васильович


Волочиська районна організація Партії розбудови, правозахисту недержавних організацій України-“Партії правозахисту”
6. Сало Богдан Орестович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
7. Сіньков Євген Васильович

Волочиська районна партійна організація
Соціалістичної партії України
Округ №12
Виборча дільниця №03017, Навчально-виховний комплекс вул. Починка, 2
Вулиці: Уральських танкістів № 22-38, Починка, Чайковського, Сонячна
1. Гавришко Інна Василівна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
2. Гаджан Валентин Федорович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
3. Галко Олександр Борисович Волочиська міська організація Народної партії
4. Заболотний Василь Геронович Волочиська районна організація Партії регіонів
5. Заєць Надія Леонівна Волочиська районна організація Політичної партії “За Україну”
6. Клімов Володимир Ілліч


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
7. Мельник Сергій Іванович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
8. Терешко Микола Васильович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
9. Федькевич Василь Степанович Волочиська районна організація Комуністичної партії України
Округ №13
Виборча дільниця №03018, Дошкільний навчальний заклад "Калинка", вул. Музейна, 2
Вулиці: Музейна № 4-20, Соборна, Незалежності № 8-66, № 9-15
1. Брицька Світлана Леонідівна Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
2. Дузь Володимир Олександрович Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
3. Галянчук Оксана Василівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
4. Казанішен Віктор Ярославович Волочиська районна організація Народного руху України
5. Осовітній Вадим Євгенійович Волочиська районна організація Партії регіонів
6. Остапчук Дмитро Ілліч Волочиська міська організація Народної партії
7. Слотиляк Ганна Анатоліївна

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
8. Собко Володимир Дмитрович

Волочиська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”
9. Сиско Сергій Володимирович

Волочиська районна партійна організація
Соціалістичної партії України
Округ №14
Виборча дільниця №03018, Дошкільний навчальний заклад "Калинка", вул. Музейна, 2
Вулиці: Незалежності № 1, № 1А, № 1Б, № 2Б, № 3А, № 5, № 5/1-5/13, Копачівська, Машинобудівників
1. Білик Михайло Іванович

Волочиська районна організація політичної Партії
Захисників вітчизни
2. Брицька Валентина Петрівна Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
3. Вінічук Олександр Антонович


Волочиська міська організація політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”
4. Кравченко Микола Іванович Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
5. Нікітюк Василь Миколайович Волочиська районна організація Партії регіонів
6. Ніжнік Тетяна Олександрівна

Волочиська районна партійна організація
Соціалістичної партії України
7. Секретар Віталій Михайлович Волочиська міська організація Народної партії
8. Щерба Олег Анатолійович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
Округ №15
Виборча дільниця № 03019, Приміщення загальноосвітньої школи № 5 вул.Смотрицького, 4
Вулиці: Пушкіна № 1-9, № 2-6
1. Білик Валерій Сергійович Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
2. Бойцов Віктор Васильович Волочиська районна організація Народного руху України
3. Гаврилішин Віталій Вікторович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
4. Гудима Андрій Валерійович Волочиська районна організація Партії регіонів
5. Дзьомбак Сергій Анатолійович

Волочиська районна організація політичної партії
“Українська платформа”
6. Заіка Руслан Володимирович Волочиська міська організація Народної партії
7. Новікова Любов Степанівна

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
8. Нагорічний Ігор Анатолійович Волочиська районна організація Комуністичної партії України
9. Радюкін Олег Олександрович

Волочиська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”
10. Ящук Микола Антонович

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
Округ №16
Виборча дільниця № 03019, Приміщення загальноосвітньої школи № 5 вул.Смотрицького, 4
Вулиці: Незалежності № 17-25, № 72-76, Лисенка, Смотрицького, Музейна № 5-17, № 22-40
1. Бойко Олег Анатолійович Волочиська районна організація партії ”Народна влада”
2. Бородінова Ірина Ігорівна Волочиська районна організація Політичної партії “Фронт змін”
3. Гуменюк Володимир Миколайович

Волочиська територіальна районна організація Єдиного центру
4. Горшкова Валентина Леонідівна Волочиська районна організація Партії регіонів
5. Іщак Тетяна Миколаївна Волочиська районна організація Комуністичної партії України
6. Калінін Федір Іванович

Волочиська районна організація політичної Партії
захисників Вітчизни
7. Липа Сергій Павлович Волочиська міська організація Народної партії
8. Осінська Валентина Іванівна Волочиська районна організація Народного руху України
9. Поліщук Надія Павлівна

Волочиська районна організація Політичної
партії “Сильна Україна”
 
Голова Волочиської міської виборчої комісії     Гримайло Світлана Рафаїлівна 




© Сайт міста Волочиськ 2010