Інформація

.



з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 

 



Списки кандидатів у депутати до Волочиської міської ради
за поданням політичних партій

1. Від Волочиської районної організації Партії регіонів.
1. Заболотний Василь Геронович 9.   Музика Михайло Миколайович
2. Мазур Олег Вікторович 10. Чагайна Олександр Олександрович
3. Мирошниченко Олександр Володимирович 11. Гудима Андрій Валерійович
4. Папірна Юлія Володимирівна 12. Богачик Олександр Васильович
5. Лемішевський Віталій Анатолійович 13. Нахимчук Леонід Мефодійович
6. Бенедишин Віталій Миколайович 14. Пендрак Оксана Михайлівна
7. Довганюк Вадим Володимирович 15. Кочаток Тетяна Володимирівна
8. Осовітній Вадим Євгенович 16. Нікітюк Василь Миколайович
 
2. Від Волочиської районної організації Політичної партії “Сильна Україна”
1. Сутий Микола Васильович  9.  Качановецький Олег Володимирович
2. Наумов Едуард Михайлович 10. Слотиляк Ганна Анатоліївна
3. Івченко Світлана Іванівна 11. Ящук Микола Антонович
4. Погорільський Віталій Михайлович 12. Корчовий Петро Михайлович
5. Поліщук Надія Павлівна 13. Щерба Олег Анатолійович
6. Рудак Володимир Анатолійович 14. Терешко Микола Васильович
7. Катаєв Сергій Анатолійович 15. Чорнокрилюк Ольга Анатоліївна
8. Кушнір Інна Петрівна 16. Джерелейко Василь Григорович
 
3. Від Волочиської районної організації Політичної Партії “Фронт змін”
1. Коваль Аліна Володимирівна 6. Гавришко Інна Василівна
2. Черниченко Костянтин Володимирович 7. Дузь Володимир Олександрович
3. Курдибаха Людмила Іванівна 8. Бородінова Ірина Ігорівна
4. Черепащук Валентина Петрівна 9. Мерещак Віталій Андрійович
5. Химич Галина Василівна  
 
4. Від Волочиської районної організації політичної Партії захисників Вітчизни
1. Васильченко Олександр Олексійович  9.  Радинська Надія Станіславівна
2. Смик Юлія Сергіївна 10. Клімова Оксана Михайлівна
3. Мисан Володимир Вікторович 11. Головко Надія Григорівна
4. Солярчук Олександр Миколайович 12. Олійник Ганна Костянтинівна
5. Костецький Валерій Вікторович 13. Федчишин Анатолій Іванович
6. Яськевич Юрій Миронович 14. Новікова Любов Степанівна
7. Білик Вадим Михайлович 15. Бородовська Ганна Іванівна
8. Жук Володимир Богданович 16. Черпак Сергій Миколайович
 
5. Від Волочиської міської організації міської організації Народної партії
1. Казанішена Олена Миколаївна  8. Вишинський Віталій Леонідович
2. Секретар Віталій Михайлович  9. Цимбал Леонід Леонідович
3. Струтінська Тетяна Вікторівна 10. Мельничук Олександр Володимирович
4. Заіка Руслан Володимирович 11. Жека Олександр Миколайович
5. Галко Олександр Борисович 12. Остапчук Дмитро Ілліч
6. Бович Сергій Васильович 13. Липа Сергій Павлович
7. Звірок Андрій Миколайович 14. Костюк Дмитро Володимирович
 
6. Від Волочиської районної організації Соціально-екологічної партії “Союз.Чорнобиль.Україна.”
1. Волошин Болеслав Сільвестрович  7. Дука Олександр Олександрович
2. Гаврилюк Петро Іванович  8. Кухарська Олена Олександрівна
3. Фасольник Ярослав Васильович  9. Швець Павло Станіславович
4. Пюрко Василь Петрович 10. Ратушний Сергій Григорович
5. Чечевич Франц Станіславович 11. Думський Михайло Антонович
6. Нидзюк Галина Андріївна
 
7. Від Волочиської районної організації політичної партії “Українська платформа”
1. Совінський Олег Анатолійович  
2. Дрозд Олег Аполінарійович  
3. Дзьомбак Сергій Анатолійович  
 
8. Від Української Народної Партії
1. Ємаєв Віталій Ігорович  
2. Шінгер Анатолій Балтазарович  
 
9.  Від Волочиської районної організації політичної партії ”За Україну”
1.Заєць Надія Леонідівна 4. Моркотун Марія Михайлівна
2. Баландюк Валентина Василівна 5. Головко Олександр Вікторович
3. Дищин Олександр Володимирович
6. Гурц Неоніла Вікторівна
 
10. Від Волочиської районної організації Політичної партії ”Нова політика”
1. Андрухов Юрій Васильович  
2. Кобельник Ігор Анатолійович  
3. Секретар Олег Анатолійович  
 
11. Від Волочиської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання ”Свобода”
1. Смеречанський Микола Васильович 4. Воронович Лариса Михайлівна
2. Ткачук Віктор Васильович 5. Левченко Анжела Володимирівна
3. Байда Алла Леонідівна  
 
12. Від Волочиської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”
1. Курдибаха Ігор Тимофійович  9. Процуха Ігор Вілікович
2. Орищак Ольга Іванівна 10. Дола Ігор Анатолійович
3. Гладишевська Інна Казимирівна 11. Синишин Ігор Андрійович
4. Заяць Андрій Павлович 12. Бабкін Андрій Павлович
5. Береговий Дмитро Дмитрович 13. Дячук Олег Володимирович
6. Мокрицький Павло Петрович 14. Собко Володимир Дмитрович
7. Прокопчук Ігор Анатолійович 15. Смик Олександр Анатолійович
8. Романова Анжела Валеріївна
 
13. Від Волочиської районної організації партії ”Народна влада”
1. Близнюк Володимир Олександрович  6. Лисий Володимир Іванович
2. Процюк Віталій Володимирович  7. Ліхван Алла Віталіївна
3. Білик Олег Васильович  8. Процюк Руслан Володимирович
4. Борко Валерій Вікторович  9. Тесля Руслан Олександрович
5. Драгосевич Наталія Володимирівна 10. Навроцький Олександр Михайлович
 
14. Від Волочиської міськоїї організації політичної партії ”УДАР”
1. Клімов Володимир Ілліч 5. Вінічук Олександр Антонович
2. Петровська Тамара Адамівна 6. Сирота Адам Мартинович
3. Сікора Олександр Францович 7. Дацюк Олександр Анатолійович
4. Прокопчук Сергій Анатолійович< 8. Налуцишин Микола Миколайович
 
15. Від Волочиської територіальної районної організації Єдиного центру
1. Савичева Алла Андріївна   6. Сироветник Ольга Віталіївна
2. Шпорук Валерій Володимирович   7. Гуменюк Володимир Миколайович
3. Ковальчук Михайло Михайлович   8. Яремків Ігор Михайлович
4. Кравченко Микола Іванович   9. Настін Водимир Петрович
5. Білик Валерій Сергійович 10. Моздір Віталій Вікторович
 
16. Від Волочиської районної організації ”Справедливість”
1. Окоманюк Валентин Григорович  
2. Непокульчицький Микола Феліксович  
 
17. Від Волочиської районної організації ”Комуністичної партії України”
1. Челюбеєва Галина Валентинівна 5. Нагорічний Ігор Анатолійович
2. Бузинар Анатолій Тимофійович 6. Іщак Тетяна Миколаївна
3. Федькевич Василь Степанович 7. Каленюк Олександр Володимирович
4. Кожиченко Ігор Анатолійович 8. Шимчинський Олександр Анатолійович
 
18. Від Волочиської районної організації ”Партії промисловців і підприємців України”
1. Коваль Володимир Васильович 7. Глущак Надія Рудольфівна
2. Багазій Леся Василівна  8. Тесля Інна Миколаївна
3. Сокур Анатолій Миколайович  9. Карун Олег Васильович
4. Сюрко Катерина Анатоліївна 10. Маначин Олександр Володимирович
5. Кокошко Василь Степанович 11. Бондарук Валерій Трохимович
6. Подоляко Ганна Степанівна
 
19. Від районної організації Народного руху України.
1. Дячук Андрій Іванович  6. Сіньков Володимир Михайлович
2. Осінська Валентина Іванівна  7. Дрозд Сергій Іванович
3. Іванович Сергій Андрійович  8. Рощина Володимир Дмитрович
4. Казанішен Віктор Ярославович  9. Бойцов Віктор Васильович
5. Ліщук Галина Вікторівна 10. Любар Олена Леонідівна
 
Голова Волочиської міської виборчої комісії     Гримайло Світлана Рафаїлівна 




© Сайт міста Волочиськ 2010