Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47


З 25-ою річницею Збройних Сил України
05.12..2016

Підполковник Віктор Романов

Товариші офіцери, прапорщики, сержанти і солдати!
Дорогі ветерани! Шановні  Волочисці!

Сердечно вітаю Вас з 25-ою річницею Збройних Сил України.
Започаткуванню власних Збройних Сил України поклав прийнятий Верховною Радою України   6-го грудня 1991 року Закон «Про Збройні Сили України».

Ним було затверджено основні принципи будівництва українського війська.
Прийняття даного Закону продемонструвало рішучу готовність українського народу зі зброєю в руках захищати національні інтереси молодої європейської держави. Саме цього дня ми святкуємо День народження нашої армії.
Створення національного війська стало важливим кроком утвердження незалежної держави, забезпечення її захисту, суверенітету та територіальної цілісності.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає  кількох століть, а її бойові традиції формувались у великих кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

Наші Збройні Сили заслужено успадкували військову славу давньоукраїнських князівських дружин і Війська Запорізького, українських  січових стрільців і вояків Української Повстанської Армії, армії Української Народної Республіки і українців, які під час Другої світової війни захищали Україну в лавах Червоної Армії.

І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків на передовій. Правду про звитягу воїнів української Армії – учасників антитерористичної операції золотими літерами закарбують в українську військову історію.

Вже третій  рік поспіль, це величне свято ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Сьогодні в реальній бойовій обстановці, військовослужбовці  Збройних Сил України  гідно продовжують традиції  попередніх поколінь захисників України, і відіграють  вирішальну роль в антитерористичній операції на сході країни.

На протязі 2014-2015 років районним військовим комісаріатом мобілізовано до ЗСУ та в інші військові формування 558 чоловік, протягом весняного та осіннього призову громадян на строкову військову службу 2016 року відправлено до війська 74 наших земляків. Виявили бажання  та підписали контракт із ЗСУ  –  113  громадян-жителів району.

Великий вклад у зміцнення обороноздатності нашого війська внесли  офіцери, сержанти, солдати та працівники військової частини А-0312, що дислокується в нашому місті. В найкоротші терміни та  з належною якістю було відремонтовано і відправлено у війська велику кількість  спеціальної техніки  та майна.

Прикладом у виконанні обов”язків військової служби є:

майор Каліберда,  майор Когут, старший прапорщик Волинець,
прапорщик Стебловський, солдати  Дрозд, Літвінов, Чугаєвський.

Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України – учасники антитерористичної операції пліч-о-пліч з бійцями Національної  гвардії, Державної прикордонної служби, інших силових структур відстоюють незалежність та територіальну цілісність на Сході країни, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та безмежну відданість України.
Серед них багато наших земляків-Волочисьців, які ще вчора працювали на машинобудівному заводі, вирощували врожаї у сільськогосподарських формуваннях, пекли хліб в ТОВ «Агробізнес»,  Це –

Майківський Павло, Налєва Андрій, Ємельянов Павло, Басистюк Ростислав, Хам Андрій з Волочиська, Козлюк Володимир з Полян, Бойчук Андрій і Мул Євген з Зеленої, Золотухін Артем з Війтовець, Білик Андрій з Порохні, Марков Валентин і Грищук Євген з с.Юхимівці, Мироненко Максим з Новоленська та багато інших.

Особливих слів подяки заслуговують вже ветерани антитерористичної операції, які поряд з іншими в свій час боронили нашу Вітчизну від підступного ворога, а сьогодні займають активну життєву  позицію в подальшій розбудові нашого  війська та військово-патріотичному вихованні   молоді  нашого району.
Це насамперед –

Стороженко Сергій, Довгань Василь,  Думен Михайло,  Фісюн Дмитро, Чиж Сергій, Пукас Роман, Цимбалюк Вадим, Розвод Роман.

Щодня в непростих бойових умовах, під кулями і снарядами терористів ціною власних життів військовослужбовці Українського війська рятують мирних мешканців Донбасу, звільняючи населені пункти від терористичної лихоманки. Українські вояки показали усьому світу, що здатні не лише захистити Україну, а й зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.
Події 2014, 2015 і 2016 років стали для нас хоча й не оголошеною, але справжньою війною. Вона можливо, так і увійде в історію як Вітчизняна війна чотирнадцятого року. Війна, проти зовнішньої агресії. За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ. За Незалежність.
Переконаний – битва за Україну, за Незалежність завершиться для нас успішно – завдяки загальнонаціональній солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів.
За останні три роки у важких виснажливих боях народилося нове українське військо. Воно сильне не лише зброєю та хистом, але й потужним патріотичним духом.
На превеликий жаль, в ході бойових дій Українська армія зазнала безповоротних втрат.
Вічна пам'ять кожному, хто віддав своє життя за єдність держави та встановлення миру і спокою на рідній землі.

Сьогодні не лише Україна, а й увесь світ спостерігає за подіями в нашій державі. Увага міжнародної спільноти прикута до боротьби, яку веде наша держава в умовах фактично, зовнішньої агресії з боку північного сусіда.
І в цій боротьбі ми обов’язково переможемо, адже правда на нашому боці.

З нагоди свята висловлюю впевненість, що особовий склад національних Збройних Сил і в подальшому з честю і гідністю виконуватиме поставлені керівництвом держави завдання щодо захисту територіальної цілісності та недоторканості Української держави.

У цей знаменний день бажаю всім Вам та Вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, нових значних звершень у справі служіння Українському народові.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Військовий комісар  Волочиського районного
військового комісаріату підполковник В.А.РОМАНОВ

Магазин Світ Рукоділля. Волочиськ.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5