Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Коли міграційна служба почне видавати біометричні документи?
16.05.2014

Коли міграційна служба почне видавати біометричні документи?

Для того, щоб розпочати оформлення та видачу біометричних паспортів громадянам, необхідно створити відповідну інфраструктуру та забезпечити технічні умови для фотографування громадян, зчитування відбитків пальців та внесення даних до відомчої інформаційної системи у всіх підрозділах ДМС України, які видаватимуть такі документи. Територіальних підрозділів (громадяни часто називають їх "паспортними столами") в Україні є 679.
Відразу після завершення підготовчих заходів буде визначено дату, з якої територіальні підрозділи почнуть приймати заяви з оформлення біометричних документів, яка буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ДМС України.

Чи обов'язково буде міняти вже видані документи на нові - біометричні?

Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні підрозділами ДМС України, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні - це право, але не обов'язок кожного громадянина України.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон сьогодні видається терміном на 10 років (кінцева дата дії зазначена у паспорті) і навіть після впровадження документів нового зразка, такий паспорт буде чинним до зазначеної кінцевої дати дії. Громадяни зможуть вільно перетинати кордон з такими паспортами, отримувати у них візи тощо. Разом з цим, у разі бажання громадянина, він зможе обміняти цей паспорт на паспорт нового зразка, звернувшись до підрозділу ДМС України.
Аналогічною є ситуація з іншими документами, передбаченими Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: до завершення строку дії документів "старого" зразка їх заміна на біометричні не є обов'язковою.

Якщо я сьогодні подам заяву про видачу паспорта, який документ я отримаю, "старого" зразка, чи вже біометричний?

Враховуючи те, що при оформленні біометричних документів буде дещо змінено процедуру подачі заяви, такі документи будуть видаватися тільки у разі подання заяви вже за новою процедурою. Державна міграційна служба заздалегідь оприлюднить інформацію про дату, починаючи з якої громадяни будуть подавати заяви на отримання документів нового зразка після завершення підготовчих заходів щодо впровадження таких документів.

Анатолій Березюк
завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Як будуть виглядати українські біометричні документи і які дані в них будуть внесені?
04.04.2014

Технічні описи та порядки оформлення і видачі документів, передбачених
зазначеним Законом, мають бути затверджені Кабінетом Міністрів України.
Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи,
що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний
статус» передбачено вичерпний перелік інформації, що буде вноситися до
біометричних документів. Наприклад, до паспорта громадянина України буде
вноситися наступна інформація (стаття 21 Закону):

1) назва держави;
2) назва документа;
3) ім'я особи;
4) стать;
5) громадянство;
6) дата народження;
7) унікальний номер запису в Реєстрі;
8) номер документа;
9) дата закінчення строку дії документа;
10) дата видачі документа;
11) уповноважений суб'єкт, що видав документ (код);
12) місце народження;
13) відцифрований образ обличчя особи;
14) відцифрований підпис особи.

Окрім того, до паспорта громадянина України за письмовим клопотанням
заявника, а стосовно осіб, які не досягли шістнадцятирічного віку, - їхніх
батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших представників
може бути внесена також додаткова змінна інформація, передбачена Законом.Скільки будуть коштувати паспорт громадянина України, закордонний
паспорт тощо?

На сьогоднішній день, при оформленні документів, в залежності від типу
документа та обставин його оформлення, громадяни сплачують державне мито,
вартість адміністративних послуг та вартість бланку. Для деяких документів та
обставин, окремі або всі з перелічених платежів відсутні. Детальніше про
порядок оформлення документів на даний час, читайте у розділі:

"Адміністративні послуги"

Відповідно до Закону, вперше паспорт громадянина України буде видаватися
безкоштовно, як це відбувається сьогодні. Для того ж, щоб відповісти на
питання, яка буде вартість бланків біометричних документів, які видаватимуть
в інших випадках підрозділи ДМС України, необхідні затверджені Урядом
технічні описи таких документів та проведення заходів щодо закупівлі таких
бланків відповідно до чинного законодавства. Відразу після завершення
зазначених заходів інформація про всі платежі, які необхідно буде сплатити при
оформленні документів, буде розміщена на офіційному веб-сайті ДМС України.

Анатолій Березюк
завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Які переваги біометричних документів для громадян?
20.03.2014

Біометричні паспорти це практично
Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.
Вперше паспорт громадянина України видається безкоштовно.

Біометричні паспорти це безпечно
Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.
У разі крадіжки чи втрати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.

Біометричні паспорти це зручно
Для зчитування інформації, наприклад на кордоні, будуть використовуватись автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів. Це по-перше виключить суб‘єктивність та можливість зловживань під час проходження контролю, а по-друге зменшить час необхідний на таке проходження.
Подорожі до країн які використовують автоматичні пропускні системи стануть більш зручними, без виснажуючих черг. Аналогічно, будуть створені умови, необхідні для спрощення та прискорення внутрішньодержавних процедур надання адміністративних послуг, які передбачають ідентифікацію особи.

Анатолій Березюк
завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Виїзний прийом громадян
05.03.2014


04.03.2014 року з 10.00 по 12.00 год. в приміщенні Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області було здійснено виїзний прийом громадян з питань паспортної та міграційної роботи першим заступником начальника Управління ДМС України в Хмельницькій області Дорофєєв Сергієм Петровичем, та начальником Відділу по роботі з іноземцями УДМС України в Хмельницькій області Андреєвим П.І.

В УДМС України в Хмельницькій області продовжено започатковану у 2013 році практику виїзних прийомів громадян.
Впродовж березня керівники обласного Управління відвідали усі територіальні підрозділи міграційної служби області.
Варто сказати, що виїзні прийоми — досить дієвий метод зв’язку з громадянами, адже їх проведення дає людям можливість без зайвих витрат часу та коштів на дорогу до обласного центру оперативно вирішити свої проблеми.

Відвідувачів цікавили питання отримання посвідок на постійне і тимчасове проживання, набуття громадянства України, оформлення документів для виїзду за кордон тощо.
Крім того, представники обласного апарату під час виїзного прийому перевірили роботу працівників Волочиського районного сектору Державної міграційної служби України, зокрема, ведення ними документації, забезпечення доступу до публічної інформації, тощо.

Анатолій Березюк
завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Детальніше про Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.

Що таке біометричні документи і для чого вони потрібні?
02.02.2014

Біометричними називають документи, що посвідчують особу та містять електронний носій інформації, на якому записано інформацію про біометричні дані власника документу з метою його ідентифікації. Передбачається, що такі документи найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, окрім власника. Головна ідея впровадження більш захищених документів, які забезпечують ідентифікацію особи - це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.
Біометричні паспорти набувають все більшого поширення у світі. Відповідно до інформації всесвітньої організації цивільної авіації (ICAO) більше 90 країн з 193 держав-членів ООН в даний час видають такі документи, при цьому ще більше двадцяти держав готові до впровадження таких документів в найближчі роки.
Близько 45 країн з числа тих, які видають біометричні документи, зберігають на документах одночасно і відбитки пальців, і зображення особи, в той же час більше 30 країн використовують лише оцифроване фото власника документа. Решта країн в даний час використовують тільки зображення обличчя, але найближчим часом планують використовувати і дані дактилоскопії.
За даними ICAO, більше 15 країн в даний час використовують автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників електронних паспортів. Для того, щоб пройти процедуру паспортного контролю, мандрівник може скористатися "електронними воротами", які в автоматичному режимі звіряють його біометричні дані з інформацією, що зберігається на чипі документа. Серед країн, які читають (сканують) е-паспорта в аеропортах і на кордонах США, Великобританія, Сінгапур, Португалія, Нова Зеландія, Японія, Індонезія і Німеччина.

Анатолій Березюк
завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Детальніше про Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.

Біометричні паспорти можуть з'явитися вже незабаром
14.12.2013

Поліграфкомбінат "Україна" сподівається найближчим часом налагодити виробництво біометричних паспортів.
Про це в інтерв'ю розповів директор поліграфкомбінату Максим Степанов.
Степанов не зміг сказати, яка буде вартість біометричного паспорта, але висловив упевненість, що ціна буде нижча за 350 гривень, заявлених консорціумом "ЄДАПС".
"Думаю, що дешевше. Але сказати скільки - зараз дійсно не готовий. Потрібно провести ряд заходів. Дуже багато залежить, яку інформацію заносити на чіп біометричного паспорта. Від цього залежатиме його ціна", - зазначив він.
За його словами, на чіп потрібно заносити мінімальні дані: фотографію, підпис, а ще додатково - відбитки пальців, сітківку ока і т.д.
"Для цього необхідно відповідне обладнання, яким треба оснастити всі підприємства, реєстраційні пункти в областях. Будуть потрібні також відповідні захисні механізми, програмне забезпечення. На сьогоднішній день немає системи захисту цього паспорта. А вона, до речі, коштує грошей. У нас сьогодні є проекти дизайну паспорта, і є вже ряд напрацювань. Потрібен також інший паспортний папір, інші захисні елементи, розташовані на самому паспорті. Все це впливає в кінцевому підсумку на ціну", - підкреслив директор комбінату.
При цьому він підкреслив, що ціна, сформована на цей паспорт, буде абсолютно прозорою.

Анатолій Березюк
завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Детальніше про Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5