Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47


НАКАЗ
військового комісара Волочиського районного військового комісаріату (з основної діяльності)
08.09.2020

Витяг з наказу.

04.09.2020 м. Волочиськ № 72

Про призов офіцерів запасу на військову службу
за призовом осіб офіцерського складу в 2020 році.

 Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10 грудня 2008 року №1153 та з метою якісної підготовки  та проведення призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, наказую:

1. Громадянам України віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити, мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра та яким присвоєно відповідне первинне військове звання офіцера запасу, відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" прибути на призовну дільницю Волочиського району для проходження медичної комісії та направлення на атестаційну комісію щодо прийняття рішення про призов на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

2. Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження атестаційної комісії, зобов’язані прибути у Волочиський районний військовий комісаріат з 21 вересня по 26 жовтня 2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу або засвідчують право на відстрочку від призову.
3. Усі офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу і тимчасово перебувають на території Волочиського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районні військові комісаріати за місцем реєстрації - для проходження атестаційної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, та навчальних закладів міста та району, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати офіцерів запасу з відряджень, на вимогу військового комісаріату сповістити офіцерів запасу про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

5. Офіцери запасу, які ухиляються від призову та не з’являються за викликом та не прибудуть до військового комісаріату у визначені терміни на медичний огляд та на атестаційну комісію без поважних причин, несуть відповідальність установлену законом.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Військовий комісар Волочиського районного військового комісаріату
підполковник В. РОМАНОВ.

Згідно з оригіналом:
Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів майор С.ЛОЗИЦЬКИЙ


Черговий призов офіцерів запасу.
08.09.2020

Восени 2020 року буде проводитись черговий призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.  Призову підлягають громадяни України віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити, мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра та яким присвоєно відповідне первинне військове звання офіцера запасу. Відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" вказана категорія громадян призивається на військову службу осіб офіцерського складу наказом Міністра оборони України.

Строк військової служби для осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за призовом, становить до 18 місяців.

Після видання наказу Міністра оборони України щодо призову на військову службу осіб офіцерського складу запасу, відібрані кандидати для проходження військової служби осіб офіцерського складу направляються на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України відповідно до набутих військово-облікових спеціальностей, для проведення їх до підготовки або перепідготовки. Строк навчання на відповідних курсах становить до 3 місяців.

Після закінчення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації проводиться розподіл зазначених офіцерів до військових частин Збройних Сил України (як правило це не бойові військові частини ЗС України).

Під час проходження військової служби зазначені офіцери виконують обов’язки і користуються правами, пільгами і видами забезпечення, передбаченими для осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом.

За рішенням керівництва держави та Міністерства оборони України військовослужбовців строкової служби та офіцерів, призваних на військову службу за призовом заборонено залучати до виконання завдань в районі проведення Операції Об’єднаних Сил (бувша АТО).

Відповідно до статті 119 Кодексу Законів про працю України за працівниками призваними на військову службу під час дії особливого періоду на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичного закінчення служби зберігається місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві (організації, установі) незалежно від їх підпорядкованості та форми власності.
Призову не підлягають офіцери запасу, які проходили строкову військову службу або військову службу за контрактом.

Від призову звільняються офіцери запасу  на підставах, визначених статтею 18 Закону України  "Про військовий обов’язок і військову службу", крім абзацу третього даної статті.

Відстрочка від призову надається на підставах, визначених статтею 17 Закону України  "Про військовий обов’язок і військову службу".

Військовий комісар Волочиського районного військового комісаріату
підполковник В. РОМАНОВ.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5