Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Служба цивільного захисту в Волочиському районі повідомляє

Укриття населення у захисній споруді
21.03.2015

Протягом лютого-березня місяців поточного року по всій Україні та у Волочиському районі зокрема проводиться перевірка захисних споруд цивільного захисту з метою визначення їх готовності до укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. На території Волочиського району знаходиться 69 захисних споруд, з них – 68 протирадіаційних укриттів та 1 сховище.


Протягом цього тижня працівниками Волочиського районного сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно з представниками місцевих органів виконавчої влади та керівництвом Волочиського КП ЖЕК проводилась перевірка захисних споруд, що знаходять у житлових будинках міста Волочиська. Працівниками Волочиського КП ЖЕК проводиться значна робота щодо приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність до укриття населення. На всіх житлових будинках, в підвальних приміщеннях яких знаходяться захисні споруди, розмішені таблички з зазначенням номеру захисної споруди, її місткості та балансоутримувача, осіб відповідальних за утримання захисних споруд та особи в якої знаходяться ключі від вхідних дверей. Проводиться робота щодо забезпечення усіх приміщень захисних споруд освітленням. Проте часто їхніх зусиль недостатньо. З року в рік підвальні приміщення житлових будинків масово захаращувалися та засмічувалися жителями будинків. Попри те, що комунальні служби проводять масову розчистку та вивезення сміття з приміщень захисних споруд, при проведені повторних оглядів виявляються нові осередки накопичення сміття та побутових відходів.

          Шановні громадяни! Волочиський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області звертається до усіх громадян міста Волочиська та переконливо просить дотримуватися чистоти та порядку в підвальних приміщеннях житлових будинків, не допускати їхніх захаращень та накопичення сміття, а при виявленні будь-яких сторонніх предметів та побутових відходів проявляти ініціативу та разом з мешканцями будинку спільно з працівниками комунальних служб проводити роботу щодо їхнього очищення. Слід пам’ятати що при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації, саме мешканці будинку в якому знаходиться захисна споруда будуть там укриватися!

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


ЗБЕРЕЖЕМО ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ
06.08.2014

Літо у розпалі. Для багатьох – це найкраща пора відпусток, канікул, відпочинку, розваг на природі, а для хліборобів Хмельниччини – це найбільш відповідальна та гаряча пора року. Саме в цей час, в тяжких погодних умовах вони борються за кожний гектар урожаю. Недарма, ще з давнини казали, що день у цей період рік годує. Адже хліб – це головне наше багатство. Сьогодні за сухої та спекотної погоди триває тяжка, копітка боротьба за врожай. Жнива уже повним ходом ідуть в усіх районах краю. За прогнозами фахівців агропромислового комплексу, цього року очікується гарний урожай зернових.

Від того, як він буде зібраний і збережений, залежить чи буде в державі та кожного з нас на столі протягом року якісний та доступний за ціною хліб. Тому сьогодні дуже важливо не тільки зібрати врожай, але й зберегти його від небезпечного і підступного ворога – вогню. Саме під час жнив та дозрівання зернових культур, різко підвищується небезпека виникнення пожеж на хлібних ланах, зернотоках, заготівельних пунктах та елеваторах. Дозріла на полях хлібна маса, солома та стерня є дуже сухою і легкозаймистою, особливо в умовах сухої, спекотної погоди та вітру. Невеличке джерело відкритого вогню може викликати велику пожежу і тоді результати багатомісячної напруженої праці багатьох людей пропадають миттєво, завдаючи при цьому величезних матеріальних збитків. Тому необхідно всім пам’ятати, що найменша людська необачність і легковажність може раптово призвести до пожежі та значної втрати врожаю. Як засвідчує статистика, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах та поблизу них, на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, є: необережне поводження з вогнем при палінні, розведення та залишення без догляду багать поблизу хлібних полів, дитячі пустощі з вогнем, іскри, що вилітають із вихлопних труб двигунів. 

В умовах сухої, спекотної погоди при вітрі невеличкі осередки вогню на полях дуже швидко розповсюджуються і переростають у великі пожежі. Щоб не допустити виникнення пожеж при дозріванні та збиранні врожаю, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

У зв’язку з цим Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області звертається до громадян із суворим застереженням:

Пам’ятайте! Палити, розводити та залишати без догляду багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних ланах, зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поблизу скирт соломи і сіна, спалювати стерню, пожнивні залишки на полях та поблизу них категорично забороняється!

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області, ст.лейтенант служби цивільного захисту


Пожежа
08.07.2014


28 червня о 00:50 на пункт зв’язку 26-го державного пожежно-рятувального поста смт. Війтівці надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в с. Зелена.

Негайно до місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій Волочиського району, які врятували 70-річного чоловіка, ліквідували загоряння та запобігли розповсюдженню вогню на розташовані поруч господарські будівлі.

Під час ліквідації пожежі було виявлено тіло 59-річної власниці житлового будинку.

Пожежу локалізовано о 01:16, ліквідовано о 01:20.

Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Звернення
08.07.2014

З настанням спекотної погоди люди масово вибираються на відпочинок до водойм. Аби відпочинок став не лише приємним і корисним але і безпечним Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області нагадує усім громадянам основні правила відпочинку на воді:

- Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях;
- Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби;
- Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С;
- Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря;
- Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години;
- Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води;
- У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин;
- Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити в тіні;
- Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів;
- Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища;
- Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно;
- Кататися на човні (малому плавзасобі) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.

Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.

Пам’ятайте, чітке та неухильне дотримання даних вимог може вберегти Вам життя та здоров’я!

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області, ст.лейтенант служби цивільного захисту


Звернення до батьків
02.06.2014

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, Департамент освіти та науки облдержадміністрації стурбовані станом, що склався з пожежами та загибеллю людей на них.
Найстрашніше те, що на пожежах гинуть діти. За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 300 дітей щорічно, а це майже три класи школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!
Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Не допускайте дитячих пустощів з вогнем!
Зберігайте сірники та легкозаймисті матеріали в недоступних для дітей місцях.
Не дозволяйте дітям:
розпалювати багаття, газові плити, вмикати електричні і нагрівальні прилади;
не забувайте, виходячи з дому, перевірити, чи не залишені вами сірники в доступних для дітей місцях.
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Безпека виборів
16.05.2014

Триває передвиборча компанія кандидатів у Президенти України, незабаром розпочнуть працювати виборчі дільниці. У зв’язку з цим, керівникам об’єктів, де будуть розташовуватися ці дільниці, вже зараз слід звернути увагу на виконання заходів щодо забезпечення пожежної безпеки.

З цим необхідно перевірити стан газового та пічного опалення, електропроводів і обладнання, провести випробування опору ізоляції електромережі. Подбайте, щоб у печах і димарях не було тріщин, а переділка та відступка від них до спалимих конструкцій будівель відповідала протипожежним вимогам. Ні в якому разі неможна розташовувати меблі, інші горючі речі або матеріали на відстані ближче, ніж 0,5 м від обігрівальних приладів.

Виборчі дільниці повинні мати справні системи та установки пожежної сигналізації, протидимного захисту та пожежегасіння. Треба, щоб на території об’єктів або поблизу них були джерела протипожежного водопостачання (гідранти, водойми, водонапірні башти). У приміщеннях необхідно встановити сертифіковані вогнегасники, знаки пожежної безпеки, а також телефонний зв'язок із зазначенням номеру виклику пожежно-рятувальної служби - 101.

Перевірте евакуаційні шляхи та виходи. Вони повинні бути шириною не менше 1,2 метри, утримуватися завжди вільними, ні в якому разі не захаращуватися, щоб не створювати перешкод вільному руху людей. Двері евакуаційних виходів мають відкриватися в напрямку виходу з будівлі та замикатися лише на внутрішні запори, які легко відмикаються з середини. Не дозволяється розміщувати будь-які пристрої, що заважають нормальному зачиненню протипожежних чи протидимних дверей.

На вікнах виборчих дільниць забороняється встановлювати глухі грати. Якщо ж вони є, то їх треба відчинити або зняти. Якщо виборча дільниця має один евакуаційний вихід або розташована вище другого поверху, то не можна, щоб в ній одночасно перебувало більше 50-ти осіб.

На випадок пожежі або іншої надзвичайної події, на об’єктах слід визначити порядок (систему) оповіщення присутніх та довести її до всіх людей, що задіяні на виборчій дільниці. На видних місцях необхідно розмістити плани (схеми) евакуації людей з будівлі та ознайомити з ними членів виборчої комісії і виборців. Для паління треба відвести спеціальне небезпечне місце, яке обладнати урною з водою.

Для чергування під час голосування виборців, на об’єкті потрібно створити добровільну пожежну дружину або задіяти працівників пожежної охорони.
Особи, які визначені відповідальними за забезпечення пожежної безпеки, перед початком роботи виборчої дільниці зобов’язані ретельно оглянути приміщення та переконатися у повному виконанні протипожежних вимог.

Не дозволяється використовувати будь-які побутові електроприлади, а також обігрівачі, які мають несправності, відкриті нагрівальні елементи або виготовлені саморобним шляхом.
Щоб заздалегідь виявити недоліки протипожежного захисту виборчих дільниць та мати можливість їх вчасно усунути, звертайтеся за консультаціями до Волочиського РС ДСНС України у Хмельницькій області.

Пам'ятайте, що навіть незначні порушення заходів пожежної безпеки можуть поставити під загрозу не тільки важливі документи, але й життя багатьох людей!

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Обережно вибухонебезпечні предмети!!!
04.04.2014

З початку року на території Волочиського району було знайдено 9 вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Днями волочиськими рятувальниками було вилучено мінометну міну з присадибної ділянки жителя с.Поляни. За словами власника він проводив насадження дерев на городі, під час чого знайшов небезпечний предмет. Працівниками служби порятунку даний предмет був вилучений з місця події з подальшою утилізацією.
Якщо Вами був знайдений підозрілий предмет необхідно терміново повідомити рятувальників за телефоном 101, або правоохоронні органи за телефоном 102.

Також, бажано до часу прибуття до місця події відповідних органів подбати, аби місце знахідки охоронялося, щоб виявлений Вами вибухонебезпечний предмет не став, скажімо, знахідкою дітей або людей менш освічених в данному питанні.
Пам’ятайте, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки
спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову
підготовку та мають навички роботи з «відлунням війни».

Тож, волочиські рятувальники закликають усіх громадян району закликають
усіх громадян розповісти дітям правила поводження з вибухонебезпечними
предметами. Кілька хвилин, витрачених на подібну розмову, обов’язково
повернуться сторицею, та стануть запорукою Вашої безпеки та безпеки Ваших дітей.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5