Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Служба цивільного захисту в Волочиському районі повідомляє

Cталася пожежа
28.03.2014

Волочиський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області повідомляє, що 24.03.2014 року близько 14 години в с. Гайдайки Волочиського району сталася пожежа.

Дана подія сталась в господарчій будівлі громадянина Г. на горищі, внаслідок необережного поводження з вогнем.

Завдяки оперативним та професійним діям служби порятунку пожежу вдалося швидко ліквідувати, що унеможливило подальше розповсюдження полум’я. Постраждалих осіб на місці пожежі не виявлено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 тис.грн. Проте під дією пожежі було пошкоджено покриття та перекриття будівлі, а також домашнє майно. Збитки від пожежі склади понад 12 тис.грн.

Служба порятунку м. Волочиськ звертається до усіх громадян неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки задля недопущення подібних випадків та власної безпеки.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Шановні жителі Волочиського району!
19.03.2014

З настанням тепла люди масово вдаються до прибирання своїх земельних ділянок, присадибних угідь та городів від всілякого сміття, яке накопичилось під час зими. В основному це здійснюється шляхом спалювання, що є надзвичайно небезпечним для життя та здоров’я оточуючих. Саме випалювання сухої трави може призвести до масштабних лісових пожеж і нанести збиток природі. Трагічними можуть бути наслідки, і для самих людей - вогонь з відкритій території може перекинутися на присадибні ділянки та будинки.

Також при самовільному спалюванні залишків та сміття особи можуть притягатися до адміністративної відповідальності. Стаття 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення гласить:
Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тож, Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України застерігає усіх громадян утриматись від спалювання задля власної безпеки. Адже, лише власне усвідомлення небезпеки може вберегти життя та здоров’я.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Небезпека паводків та повеней
05.03.2014

Кожного року по закінченні морозів та з настанням теплої погоди існує велика ймовірність загрози життю та здоров’ю людей та їхнім домівкам внаслідок паводку. Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України в Хмельницькій області нагадує громадянам основні заходи під час повеней та паводків.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

• Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.
• Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
• Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.
• Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть все у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.
• Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.
• Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.
• Переженіть худобу, яка є у вашому господарстві, на підвищену місцевість.
Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:
• Зберігайте спокій, уникайте паніки.
• Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.
• Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.
• По можливості негайно залишіть зону затоплення.
• Перед виходом з будинку вимкніть електро- та газопостачання, загасіть вогонь у грубах. Зачиніть вікна та двері, якщо є час - закрийте вікна та двері першого поверху дошками (щитами).
• Відчиніть хлів - дайте худобі можливість рятуватися.
• Підніміться на верхні поверхи. Якщо будинок одноповерховий - займіть горішні приміщення.
• До прибуття допомоги залишайтесь на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятівникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти.
• Перевірте чи немає поблизу постраждалих, надайте їм, по можливості, допомогу.
• Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися до одержання допомоги.
• Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти та інше).
Дії після повені, паводка:
• Переконайтесь, що ваше житло не отримало внаслідок повені ніяких ушкоджень та не загрожує заваленням, відсутні провалини в будинку і навколо нього, не розбите скло і немає небезпечних уламків та сміття.
• Не користуйтесь електромережею до повного осушення будинку.
• Обов'язково кип'ятіть питну воду, особливо з джерел водопостачання, які були підтоплені.
• Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезинфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території.
• Здійснюйте осушення затоплених підвальних приміщень поетапно, з розрахунку 1/3 об'єму води на добу.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Дорогі жителі Волочиська та району!
26.12.2013

Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України в Хмельницькій області щиро вітає усіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Як показує багатовіковий досвід, в період масових святкувань стрімко збільшується кількість пожеж на них.
Це, насамперед, пов’язано з психологічними особливостями поведінки людей, які саме в цей період, входячи в стан святкової ейфорії,

знижують пильність та концентрацію. Особливо показовими є новорічні та різдвяні свята, які приносять багато проблем саме з вогнем.
В приміщенням де відзначаються новорічні заходи зібрані воєдино три складові класичного трикутника пожежі : горюча речовина (хвойне дерево, паперові, пластмасові , ватяні і марлеві іграшки , декорації, пластикове облицювання стін, костюми учасників і т д) , джерело запалювання електрогірлянди, електролампи , хлопавки , бенгальські вогні , свічки , петарди) і окислювач - кисень повітря . Досить одного незручного руху, щоб цей вогняний ланцюг замкнувся.
В цих святкуваннях бере участь велика кількість дітей , які не мають такого рівня кмітливості , життєвого досвіду і сміливості , яким володіють дорослі.
Напередодні новорічних свят значно збільшується використання населенням піротехнічних виробів - всіляких феєрверків , ракет , фонтанів , бенгальських вогнів і т. . д , які у великих кількостях ввозяться з-за кордону і реалізуються на споживчому ринку області, в тому числі - безконтрольно на ринках і в дрібнороздрібній торгівлі .
Як свідчать факти , реалізується переважно піротехніка китайського виробництва , якість якої , як правило , не відповідає вимогам безпеки. Під виглядом феєрверків нерідко продаються вибухонебезпечні шумові піротехнічні вироби , часто не фабричного , а кустарного виробництва , які через свою низьку якість можуть при використанні заподіяти серйозну шкоду здоров'ю людини - опіки , тілесні ушкодження різної тяжкості.
Пам'ятайте , що дотримання правил пожежної безпеки в місцях проведення новорічних заходів допоможе вам не тільки не затьмарити своє свято , але і зберегти власне життя та життя ваших дітей.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Поведінка на льоду
14.12.2013

З настанням морозів з’являється велика кількість любителів зимової рибалки або просто відвідувачів ставків та озер у пошуках розваг. Адже ні для кого не секрет, що населення, особливо неповнолітні громадяни з задоволенням проводить взимку вільний час на льоду. Звичною картиною на озерах взимку є зимова риболовля.

Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України в Хмельницькій області повідомляє, що відвідування ставків взимку є надзвичайно небезпечним, особливо коли лід тільки почав формуватися.

Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини .
Ця інформація досить цікава: лід блакитного кольору - найміцніший, а білого – значно слабший. Для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані. При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.

Перш ніж ступити на лід водоймища, дізнайся про товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета, але обов'язково легкого, який ти вільно можеш тримати в руці.

Ніколи не перевіряй товщину льоду ударами ніг!
Під час руху по льоду слідкуй за його поверхнею, обходь небезпечні місця та ділянки з кущами і травою. Особливу обережність проявляй у місцях зі швидкою течією, джерелами, струмками та теплими стічними водами підприємств. Якщо лід недостатньо міцний, негайно зупинися і повертайся назад тим же шляхом, роблячи перші кроки без відриву від його поверхні.

Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України в Хмельницькій області переконливо просить усіх громадянин дотримуватися правил поведінки на льоду задля власної безпеки.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Шановні жителі Волочиського району!
7.12.2013

Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України в Хмельницькій області вкрай стурбований станом пожежної безпеки, що утворився на території Волочиського району.

Лише за останні дні сталось три пожежі. 29 листопада у м.Волочиськ по пров.Низький, 13 відбулося загорання житлової квартири, внаслідок короткого замкнення електромережі.

На момент виникнення пожежі в квартирі знаходилось троє маленьких дітей. За словами батьків вони в той час були на роботі. Якби в той час повз будинку не проходив чоловік, який врятував дітей, евакуйовуючи їх через вікно та подзвонив у службу порятунку, могло би статися велике лихо. По приїзду пожежних автомобілів пожежею вже була охоплена вся квартира. Завдяки вмілим та оперативним діям рятувальників вдалося в найкоротший час ліквідувати пожежу та унеможливити перекидання полум’я на сусідні квартири.
Інші дві пожежі стались 02 та 03 грудня у селах Богданівка та Бронівка відповідно. В с.Богданівка внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленою особою загорілась господарська будівля, у с.Бронівка внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення горіла кімната житлового будинку.
Отже, Волочиський районний сектор ГУ ДСНС України в Хмельницькій області вкотре нагадує необхідність чіткого дотримання правил пожежної безпеки, а також наголошує, не залишати вдома маленьких дітей без нагляду дорослих.

Андрій Паук
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Комплексні пожежно-тактичні навчання
25.10.2013

Комплексні пожежно-тактичні навчання із задіянням всіх служб відбулися у Волочиську 24 жовтня 2013 року, тема яких: Розгерметизація котла на котельні ліцею, з подальшим вибухом котла.

Далі - відео без коментарів.Фото: Руслан Демчинський1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5