Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Служба цивільного захисту в Волочиському районі повідомляє

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ
ДО БАТЬКІВ

24.10.2013

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!
З початку поточного року в Україні виникло понад 48 тисяч пожеж, під час яких загинуло 49 дітей, 87 отримали травми та опіки.
Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

Руслан Демчинський
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Небезпека використання пічного опалення
10.10.2013

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж.

В осінньо-зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

Так 2 жовтня 2013р. о 14 год. 20 хв. виникла пожежа господарської будівлі в
с. Сергіївка - Волочиського району. Вогнем пошкоджено перекриття будівлі. Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.
Отже, основними причинами виникнення пожеж є результатом того, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, люди проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, переважно сільської місцевості. В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей. Адже вони не мають коштів на виконання протипожежних заходів і здебільшого мешкають у старих дерев’яних будинках, де пічне опалення давно застаріло, належним чином не обслуговується та не ремонтується.
В зв’язку з цим Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях!
Запам’ятайте! Слід постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум'ю.
Шановні громадяни! Лише спільними зусиллями ми зможемо відвернути біду.

Руслан Демчинський
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Скільки вартує хибний виклик?
30.09.2013

Специфіка Державної служби надзвичайних ситуацій полягає в тому, що вона не може залишити поза увагою жоден виклик.

Іноді, поспішаючи на вигадане чиєюсь хворобливою уявою «замінування», «пожежу», чи ще якусь надзвичайну подію, рятувальники не в змозі надати оперативну допомогу тим, хто потребує її негайно.

 

Адже під час слідування рятувальників у хибному напрямку, паралельно може надійти інформація про дійсно реальну біду. У такому разі перенаправлення підрозділів з одного виклику на інший призводить до втрати дорогоцінних хвилин, які вкрай необхідні постраждалим.
Найбільш складними для рятувальників є святкові дні, коли дорослі задля п’яних жартів обирають телефон служби порятунку, і канікули, коли дітям немає чим зайнятись. Чомусь саме цими днями активізуються автори хибних викликів. Жартівники, зазвичай, діти, нетверезі громадяни, а то й просто душевно хворі.
Отже скільки ж вартує хибний виклик? За підрахунками, на кожну марну поїздку вогнеборців мінімально витрачається 9000 тис. гривень, в залежності від кількості залучених сил і засобів збитки зростатимуть. Зважаючи на те, що від початку 2013 року у Волочиському районі було зареєстровано 6 фальшивих повідомлення, неважко підрахувати загальну суму коштів, викинутих, як мовиться, на вітер.
В зв’язку з тим що багато стільникових операторів надає послуги безкоштовного виклику спеціальних служб з мобільного телефону, то збільшується кількість хибних викликів. Тому Волочиським районним сектором ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно з представниками Служби безпеки України період з 2012-2013 років знайдено трьох «жартівників», які неправдиво викликали аварійно-рятувальну службу, чим порушили статтю 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що були притягнуті до адміністративної відповідальності.

Тож, шановні громадяни, жителі Волочиського району добре замислюйтесь набираючи номер "101”, для чого ви це робите. Хоча у нашій країні послуги пожежної охорони надаються безкоштовно, намагайтесь будь-ласка своїми силами попередити пожежу, і поясніть своїм дітям, що набирати "101” без потреби – це невдалий жарт.

Руслан Демчинський
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


УТИЛІЗАЦІЯ РТУТНИХ ЛАМП
29.08.2013

Останнім часом в зв’язку з запровадженням енергозберігаючих технологій та широким застосуванням електроламп, що містять ртуть, в державі гостро постало питання щодо їх безпечної утилізації. Так за даними отриманими вченими німецького інституту Fraunhofer Wilhelm Klauditz, у випадку розбиття ці лампи виділяють приблизно 7 мікрограм ртуті на кубічний метр повітря, в той час коли допустимий поріг складає 0,35 мікрограм.

У країнах Євросоюзу відпрацьовані ртутні лампи безоплатно приймаються на переробку підприємствами-виробниками через торгові заклади які здійснюють їх продаж. На жаль, питання переробки ламп у нашій державі поки що не вирішено, внаслідок чого, за даними засобів масової інформації, тільки на сміттєзвалища Києва може потрапляти до 0,5 тони відходів ртуті щорічно.
До Головного управління регулярно надходять звернення щодо порядку утилізації ртутних ламп на території області.

В зв’язку з цим повідомляємо, що утилізацію ртутних ламп на території західного регіону України на платній основі (передоплата) здійснює ПП «Екоцентр» м.Львів (тел.: (322)52-18-07, 0958415997, 0687423053), приймальний пункт якого розташований в

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 6 (завод «Нева», тел. відділу утилізації
55-17-65).

Вартість утилізації однієї лампи складає в середньому 5,5 грн., залежно від типу та кількості ламп. Прийом ламп здійснюється з 9 до 12 години в 2 і 4 середу кожного місяця за попередньою домовленістю після оплати виконання робіт з утилізації.

Руслан Демчинський
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Причина пожежі – пустощі дітей з вогнем.
6.08.2013

Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини трагедій.

Зараз діти відпочивають на літніх канікулах і, на жаль, вони не проходять без прикрих випадків. Легковажне поводження малечі з вогнем чи газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини трагічних наслідків.

 

Так, 1-го серпня у селі Поляни, сталося займання горища господарської будівлі. Причина пожежі – пустощі дітей з вогнем.
Почалося все з того, що батьки залишили гратися свого 5-ти річного сина. Іноді батьки позирали на малого, а потім знову поралися по господарству. Заклопотані батьки і не помітили як син грається з сірниками на горищі будинку. Вже за декілька хвилин наляканий хлопчина вибіг на вулицю, а за ним, через відчинені двері виривався дим. Спочатку господарі намагалися загасити пожежу самотужки. Та, коли вогонь почав набирати оберти, викликали пожежну охорону.
Для ліквідації пожежі було задіяно відділення пожежної рятувальної частини м. Волочиськ, яке за лічені хвилини ліквідували пожежу. Вогнем було знищено шиферну покрівлю, пошкоджено дерев’яне покриття. Приблизні втрати від пожежі становлять близько 2 000 грн.

Тож, Аби НЕ ДОПУСТИТИ ПОЖЕЖІ ВІД ДИТЯЧИХ ПУСТОЩІВ З ВОГНЕМ, НЕОБХІДНО ВИКОНУВАТИ НАСТУПНІ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ:

• не залишайте малолітніх дітей без догляду;
• зберігайте сірники в місцях, недоступних для дітей;
• не дозволяйте дітям розводити багаття, включати електронагрівальні та користуватися газовими приладами;
• тримайте в недосяжних дітям місцях рідини, які легко займаються (бензин, ацетон, спирт тощо).

Шановні батьки! Роз'яснюйте дітям, що їх ігри, пов'язані з вогнем, можуть призвести до пожежі, пошкодження майна та загибелі людей. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з ними. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. Життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Руслан Демчинський
Інспектор 9 ДПРЧ ДСНС України Хмельницькій області


Умовна пожежа
5.08.2013

У Волочиську, 4 серпня 2013 року, під керівництвом начальника Управління матеріально-технічного забезпечення ГУ ДСНС у Хмельлицькій області відбулися пожежно-тактичні навчання з гасіння умовної пожежі.
У неділю, близько опівдня, до 9 ДПРЧ міста Волочиськ Волочиськ надійшов виклик про умовне задимлення другого поверху ДНЗ «Зірочка».

За лічені хвилини на місце пригоди прибули два відділення пожежно-рятувального підрозділу.

Бійці МНС провели розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж, здійснили бойове розгортання, для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. Відпрацювали питання взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті. З поставленими завданнями рятувальники впорались на відмінно.

Фото: Олександр Мевх1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5