Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47


Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки
18.11..2016

Головний спеціаліст
Волочиського РС УДМС Анатолій Березюк

- Що собою являє ID-карта та з якого числа ваша служба почала їх виготовляти?

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки - документ, що підтверджує особу та громадянство на території України. Новий документ представляє собою пластикову картку, яка містить вбудований електронний носій інформації, на який записуватиметься інформація про біометричні дані власника документа. Він є більш захищеним від підробок і виключає можливість використання такого документа іншою особою.
З 11 січня поточного року міграційна служба розпочала роботу по оформленню та виготовленню документа за новим зразком для осіб, які досягли 16-тиріччя, а з 1-го листопада відповідно до змін внесених до чинного законодавства України такий документ особа зможе отримати по досягненню 14-ти років.

- Хто із громадян може скористатись цією адміністративною послугою?

По-перше, це громадяни України, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше. Новий документ буде виготовлятись безкоштовно для цієї категорії громадян. Це загальносвітова практика документувати громадян із набуттям часткової дієздатності, адже після 14 років кожна особа може самостійно приймати певні рішення, наприклад обирати місце проживання. Також такий документ буде виготовлятись при зверненні громадян, у зв’язку із втратою, псуттям, у зв’язку із зміною прізвища або при необхідності вклеювання фотографій при досягненні 25-або 45-річного віку. Для оформлення такого документа, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації та мати в наявності свідоцтво про народження та оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків, або одного з них, які на момент народження перебували в громадянстві України(для підтвердження факту належності особи до громадянства України).

-В яких територіальних підрозділах встановлено обладнання, необхідне для оформлення паспорта у вигляді ID-карти?

На сьогодні, вже в 11-ти територіальних підрозділах міграційної служби в області  розміщене необхідне обладнання для оформлення паспорта нового зразка. Це: Кам'янець-Подільський, Шепетівський та Хмельницький міські відділи,  Кам'янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Полонський, Славутський,  Ярмолинецький районні сектори та Нетішинський міський сектор . Також,  поступово планується забезпечити таким обладнанням усі інші сектори міграційної служби області.

- Який термін виготовлення цього документу та термін його дії?
Паспорт громадянина України у вигляді картки виготовляється за 10 днів(якщо в терміновому порядку) та 20 робочих днів-у звичайному порядку. Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії такого документу становить 4 роки, у зв’язку із фізіологічними змінами у даний період, а після 18 років-  на 10 років.

- Яка саме інформація буде записана на електронний носій інформації?
На безконтактний електронний носій записуватимуться  персональні дані власника документа, зокрема: відцифрований образ обличчя особи, відцифрований підпис, відцифровані відбитки пальців рук(за згодою), електронний цифровий підпис(з 18 років), а також додаткова змінна інформація щодо місця проживання особи, сімейний стан,номер облікової картки платника податків(ідентифікаційний номер), відомості про народження дітей, про зміну імені, тощо.

-Як щодо транслітерації у нових документах?
Відповідно до змін чинного законодавтсва, як в закордонних паспортах, так і в ID-паспортах можна буде використати транслітерацію з попередньо виданих документів. На письмове прохання особи внесення імені латинськими літерами може бути виконано відповідно до його написання у раніше виданих документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, виданих компетентними органами України, або в документах, що підтверджують факт народження, зміну імені( у тому числі в разі укладання або розірвання шлюбу), виданих компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку.

  • Яка вартість цієї адміністративної послуги?

За оформлення паспорта громадянина України передбачено сплату адміністративного збору, який включає: вартість бланка паспорта, його персоналізацію та становить 192 грн, а також вартість адміністративної послуги- 87 грн (20 роб.днів) або ж 174 грн (10 роб.днів).

- За який час Україна має перейти на нову систему документування громадян?

За досвідом європейських держав, процес документування громадян ID-картками триватиме 4-5 років. Ми також розраховуємо на цей період, тому документування громадян буде відбуватись поступово із наростаючим показником. Обов’язкової заміни паспорта громадянина України на документ нового зразка не передбачено, отже громадянам немає сенсу поспішати із отриманням цього документу, тимпаче, що паспорт громадянина України у вигляді книжечки діятиме на рівні із паспортом нового зразка.
Магазин Світ Рукоділля. Волочиськ.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5