Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.


Адреса:

31200,
місто Волочиськ,
вулиця Незалежності, 68
(приміщення старої районної поліклініки).

Телефон: (03845) 4-17-27


З початку квітня місяця 2013 року. Волочиський районний сектор Державної міграційної служби України виконує в повному обсязі обовя'зки колишнього паспортного столу.

 

Березюк
Анатолій Анатолійович


Завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Завідувач Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області Березюк Анатолій Анатолійович

Гаврилюк Петро Іванович
Головний спеціаліст Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій області

Шевчук Світлана Миколаївна
Провідний спеціаліст Волочиського РС УДМС України в Хмельницькій областіГрафік роботи:
Неділя,
Понеділок:
Вівторок:
Середа:
Четвер:
Пятниця:
Субота:

Обідня перерва:
Вихідний
Вихідний
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 18.00
09.00 - 16.45

13.00-13.45
 


«В період карантинних заходів, міграційна служба не застосовуватиме штрафів до іноземців та громадян України, які вчасно не переоформили свої документи»- начальник УДМС області Олег Паньков.
16.04.2020

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

1) Олеже Михайловичу, в період запровадження обмежувальних заходів, розкажіть, будь ласка, за яким графіком роботи працює міграційна служба області?

В умовах проведення карантинних заходів міграційна служба області не припинила своєї роботи та  забезпечує надання населенню адміністративних послуг. Варто зазначити, що на період заходів, ці послуги є обмеженими, надаються за встановленим графіком роботи та у виключних випадках.

2) Про які саме випадки йдеться?

Мешканці області можуть звернутись до територіальних підрозділів Управління  у разі:
- оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки замість втраченого або викраденого (у тому числі замість втраченого або викраденого паспорта-книжечки);
- оформлення ID-картки у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
- вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
- оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном;
- оформлення посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.
При цьому отримання виготовлених документів, сформованих довідок і витягів відбувається у звичайному порядку, згідно встановленого режиму роботи територіальних підрозділів області. Звертаю увагу тих громадян, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг: квитанція є дійсною, тому вони зможуть скористатися нею пізніше – після скасування карантину.

3) Куди мешканці області можуть звертатись у разі виникнення питань, що входять до компетенції міграційної служби?

-  Без нагальної потреби звертатися до підрозділів Міграційної служби у період протиепідемічних заходів не варто. Усі необхідні консультації можна отримати дистанційно, не ризикуючи власним здоров'ям. Зокрема, звернутися до Управління можна електронною поштою, через офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook або у телефонному режимі. На час карантину ми посилили “гарячу лінію”, щоб оперативно консультувати неселення з міграційних питань. Усі контактні дані є на нашому сайті.

4) Як бути українцям чи іноземним громадянам у разі порушення строків звернення до Міграційної служби, що тягне за собою адміністративну відповідальність?

- Наразі зроблено усе для того, щоб іноземці не хвилювалися за свій міграційний статус в Україні, а також, щоб наші співгромадяни не наражалися на адміністративну відповідальність за порушення визначених законом строків звернення за отримання адміністративних та інших послуг.     
Прийнятий 17 березня Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” встановлює тимчасову на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни заборону на притягнення до відповідальності іноземців, які не встигли оформити чи поновити документи на право проживання в Україні або вчасно виїхати через запровадження карантину. Тобто, іноземці зможуть врегулювати питання свого перебування в Україні протягом місяця після скасування карантину. Варто зазначити, що наведені норми стосуються виключно іноземців та осіб без громадянства, які станом на початок карантинних заходів перебували в Україні на законних підставах.
Також не будуть притягненні до відповідальності громадяни України, котрі під час карантину не владнали питання зі своїми паспортами. Наприклад, якщо вам виповнилося 25 чи 45 років і ви мали б упродовж місяця вклеїти нове фото до паспортної книжечки, або ж  ви одружилися, змінили прізвище і мали б замінити паспорт – ви маєте законне право не наражати себе і своїх близьких на небезпеку та зробити це після закінчення карантинних заходів. Від дня припинення карантину перебіг строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення, тому необхідності звертатися до Міграційної служби саме зараз, у період обмежувальних заходів- немає як у наших громадян, так і у іноземців.

5) Що робити власникам готових документів? Скільки часу є на те, щоб їх забрати?

- На видачу готових документів зараз працюють абсолютно всі територіальні підрозділи області. Проте звертатися до них без нагальної потреби не обов’язково, адже паспортні документи зберігаються у підрозділах протягом року, тому рекомендуємо їх забрати після завершення протиепідемічних заходів.

6) А як щодо захисту працівників у підрозділах Міграційної служби?

Наші фахівці під час обслуговування громадян суворо дотримуються рекомендацій МОЗ – використовують засоби індивідуального захисту, щоб зберегти своє здоров’я і не наражати на небезпеку оточуючих. Усі підрозділи забезпечені санітайзерами, робочі поверхні електронних приладів для верифікації особи під час оформлення біометричних документів також регулярно обробляються дезінфікуючими засобами. Ми обмежуємо кількість відвідувачів, які одночасно знаходяться у підрозділі. На взаємне ставлення сподіваємося і від заявників наших послуг – користуйтеся захисною маскою, гумовими рукавичками. Не створюйте скупчення людей біля входу до підрозділу та пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри). Подбайте про власну безпеку, бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові.

Подорожі за кордон із
неповнолітніми дітьми.
27.01.2020

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

 • Олег Михайлович, сьогоднішня зустріч із Вами присвячена темі виїзду за кордон із неповнолітніми дітьми. Які документи необхідно мати батькам для  здійснення таких подорожей?

1) Щоб здійснити подорож із дитиною за кордон, батькам необхідно виготовити біометричний закордонний паспорт, як це передбачено законодавством України. Варто зауважити, що допомогою для батьків, які планують із дітьми подорож за кордон стане інформація на офіційному сайті Державної прикордонної служби України, де розміщенні основні правила перетину кордону та перелік необхідних документів.

2) З якого віку та яка процедура оформлення дитячого закордонного паспорту?
Міграційна служба області оформлює біометричні закордонні паспорти для дітей із моменту їх народження. Заява для оформлення паспорта особі, яка не досягла 16–річного віку, подається одним з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особисто або законним представником (згода іншого з батьків/опікунів не потрібна).
Окрім цього, батькам необхідно подати:

 • паспорт громадянина України у формі ID-картки обов’язковий для осіб, що досягли 14-річного віку;
 • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення паспорта вперше із застосуванням засобів Реєстру);
 • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;
 • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, та яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

3) Яка вартість оформлення біометричного паспорта?
У разі оформлення протягом 20 робочих днів, вартість адміністративного збору становить  682 грн. Якщо мова йде про терміновий виїзд за кордон, в такому разі вартість адміністративного збору збільшується та становить 1034 грн. В разі виготовлення такого документа у консульських установах України за кордоном сплачується також консульський збір.

4) Скажіть, будь ласка, яка відмінність дитячого закордонного паспорта від дорослого?
У правилах оформлення такого документу є кілька важливих відмінностей, а саме:
- закордонний паспорт дітям до 16-ти років оформлюється строком на 4 роки, а після 16-ти років- термін дії документа складає 10 років;
-діти, віком до 12-ти років не здають відбитків пальців, тим не менш такий паспорт зберігає статус біометричного і дає дозвіл на безвізовий в'їзд до ЄС. Після 12-ти років ця процедура є обов'язковою;
- підпис дитини при оформленні паспорта ставиться, починаючи із 14-ти років.

5) Куди батькам необхідно звернутись для оформлення біометричного паспорта?
Всі  територіальні підрозділи міграційної служби надають адміністративні послуги по оформленні та видачі біометричних документів (паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки). Разом з тим, такі адміністративні послуги можна також отримати у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» або ж у центрах надання адміністративних послуг області, в яких встановлено необхідне обладнання для оформлення цих документів.

6) А як щодо черг? Яка їх тенденція станом на сьогодні у територіальних підрозділах служби?
На сьогодні таких проблем із чергами немає, адже для зручності та  комфорту громадян  ДМС України запровадила ряд електронних сервісів, які створені з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Гарним прикладом є сервіс «Електронної черги», завдяки якому можна зареєструватися онлайн  через офіційний вебсайт ДМС України для отримання адміністративних послуг по оформленні  як паспорта громадянина України нового зразка так і для виїзду за кордон. До слова, перевірити стан виготовлення власного документа можна також за допомогою сервісу «Перевірка стану оформлення документів» або ж «Чат-Бот», який доступний у популярних месенджерах таких як Viber та Telegram.

Звертаю увагу, що у разі виникнення питань у громадян, в Управлінні ДМС області працює “гаряча лінія” за номером: (0382) 65-03-06, де фахівці міграційної служби надають  консультацію щодо питань, які входять до компетенції служби.

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки - вимога сьогодення.
28.12.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

 • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту громадянина України у вигляді ID-картки. Розкажіть, будь ласка,  про цей документ?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є   документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України. На сьогоднішній день ID-картка відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Завдяки вбудованому електронному безконтактному носію (чіпу), який містить персональні та біометричні  дані власника її неможливо підробити або скопіювати.

 • Хто може стати власником цього документа?

Насамперед,  такий документ оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку (вперше).  Така адміністративна послуга для цієї категорії громадян є безкоштовною. Окрім цього, громадяни України можуть оформити ID-картку в разі:

 • втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
 • оформлення паспорта (за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища);
 • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
 •  закінчення терміну дії.
 • Які умови його отримання?

Під час отримання ID-картки власнику необхідно самостійно ввести цифрові комбінації- персональні ідентифікаційні номери (ПІН1 та ПІН2) та персональні авторизаційні коди (ПАК1 та ПАК2), а надалі- забезпечити конфіденційне зберігання цієї інформації. Варто зазначити, що вказані цифрові комбінації не зберігаються жодними системами ДМС, а містяться лише на чіпі ID-картки.
ПІН1 призначений для ідентифікації та авторизації доступу до безконтактного електронного носія, а ПІН2- для накладення електронного цифрового підпису.

У разі неправильного введення кожного з ПІН-кодів тричі поспіль, можливість виправлення буде автоматично заблоковано. Для розблокування цієї можливості власнику ID-картки потрібно буде ввести відповідний ПАК-код: у разі блокування ПІН1 ввести ПАК1, а в разі блокування ПІН2-ПАК2. Якщо ж ПАК-коди буде введено неправильно 10 разів поспіль, така можливість також автоматично заблокується.

Важливо, що якщо власник паспорта не пам’ятає своїх ПІН- та ПАК-кодів і доступ до безконтактного електронного носія заблоковано, його ID-картка не втрачає чинності і нею можна користуватись протягом термін її дії. Однак, у даному випадку використання ID-картки буде частково обмеженим.
Якщо ж власник ID-картки бажає користуватись своїм паспортом у повному обсязі, йому потрібно буде звернутися до будь-якого підрозділу ДМС для оформлення нового паспорту.

- Ви згадуєте про електронний цифровий підпис особи, мова про який йдеться також у постанові КМУ №302 від 25.03.15 року «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України». Навіщо він та яким чином особа зможе ним користуватись?
Електронний цифровий підпис(далі-ЕЦП) буде вноситись (після прийняття відповідного законодавства) до безконтактного електронного носія паспорта громадянина України у формі ID-картки з метою забезпечення отримання громадянами України адміністративних послуг, що надаються в електронному вигляді, а також для забезпечення прав громадян України при укладанні цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформленні доручень іншим особам для представництва перед третьою особою, посвідчення особи власника паспорта та підтвердження громадянства України із застосуванням ЕЦП. Він використовуватиметься для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюватиметься з використанням електронних документів, відповідно до Закону України «Про довірчі електронні послуги».

Електронний цифровий підпис- ефективне рішення для всіх, хто користуватиметься новітніми технологіями. Адже, всі документи, які будуть підписані таким підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх фізичного розташування.

-  Який термін виготовлення та  вартість ID-картки?
За оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки сплачується адміністративний збір, розмір якого складає:
- 345 грн (за 20 робочих днів);
-  471 грн (за 10 робочих днів).
Для отримання цієї адміністративної послуги потрібно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат, отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

 • Де можна оформити паспорт нового зразка?

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області здійснюють прийом громадян на оформлення біометричних документів. Контактна інформація територіальних підрозділів Управління знаходиться на офіційному вебсайті Державної міграційної служби України. Громадяни можуть також звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:(0382) 65-03-06 та отримати фахову консультативну допомогу щодо адміністративних послуг, які надаються ДМС України.
Варто зауважити, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, мешканці області можуть зареєструватися онлайн  через офіційний вебсайт ДМС України для отримання адміністративних послуг по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.
Окрім цього,  оформити біометричні документи можна через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами:  
м.Хмельницький, вул. Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102;
м.Полонне, вул. Лесі Українки, 95 В.

- Які переваги цього документа в порівнянні із паспортною книжечкою?
По-перше,  новий електронний документ поєднує в собі сучасний дизайн та високий рівень захисту від підроблення;
По-друге, за допомогою такого документа громадяни можуть із зручністю користуватися електронними сервісами, що поступово запроваджуються в різних сферах;
По-третє,  не менш приємною перевагою ID- картки над паспортом-книжечкою  стала можливість безперешкодного використання її для перетину державного кордону України для подорожей, наприклад до Грузії та Туреччини.

 • По завершенні нашої зустрічі хотілось би почути кількісні показники щодо оформлення біометричних документів міграційною службою області?
Протягом 11 місяців 2019 року Управлінням та його територіальними підрозділами оформлено та видано 46 тис. ID-карток та 98 тис. закордонних паспортів, тоді як за аналогічний період 2018 року оформлено та видано близько 41 тис. ID-карток та 133 тис. закордонних паспортів.

Електронні сервіси ДМС України
27.07.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

Протягом 20-ти останніх років ми спостерігали швидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поступово еволюціонують державні сервіси, що змінюють звичні всім черги на декілька кліків у комп’ютері або смартфоні. Саме про електронні сервіси, які запровадженні Державною міграційною службою України маємо змогу поговорити із начальником Управління ДМС України в Хмельницькій області Олегом Паньковим.

 • Олег Михайлович, що таке електронні сервіси і яка їх кількість налічується на сьогодні?

Електронні сервіси-це всі види послуг і сервісу, які надаються за допомогою електронних засобів(як наприклад за допомогою інтернету). Вони створені з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС України. Міграційною службою України запроваджено 15 електронних сервісів, за допомогою яких особа може здійснити наступні дії, зокрема:
-перевірити стан оформлення паспорта;
-записатися в чергу на оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;
- отримати платіжні реквізити для оплати вартості закордонного паспорту та ID-картки;
-отримання консультації щодо оформлення біометричних документів у інтерактивному режимі через Viber та Telegram;
- заздалегідь перевірити транслітерацію(ПІБ) у закордонному паспорті;
- перевірити дійсність паспорта за базою даних «Недійсні документи»;
- обрахувати термін перебування в Україні (для іноземців) за допомогою «Міграційного калькулятора»;
- отримати інформацію щодо територіального підрозділу за відповідним кодом;
-подати звернення через електронну приймальну;
-подати відгук про якість отримання адміністративних послуг в територіальному підрозділі ДМС України та ін.

     Ці сервіси доступні усім громадянам?

Сервіси розраховані на повнолітніх громадян України, які бажають отримати адміністративні послуги, що входять до компетенції ДМС України. Разом з тим, не залишились поза увагою іноземні громадяни, які за допомогою електронного сервісу «Перевірка оформлення документів» можуть дізнатися статус оформлення документів, поданих до міграційної служби, зокрема щодо посвідки на тимчасове або постійне місце проживання, дозволу на імміграцію або продовження терміну перебування в Україні. Незабаром для іноземців буде також доступний сервіс «Електронна черга», в якій вони зможуть зареєструватись для подачі документів на обрану дату та час. Поки що цей сервіс працює в тестовому режимі та доступний для мешканців Києва.

 • Де ці сервіси знаходяться та як ними користуватись?

Сервіси доступні на офіційному веб-сайті ДМС України. Для користування ними достатньо зайти на сайт та обрати необхідний сервіс. За допомогою простих та зрозумілих покрокових підказок ознайомитися із інформацією щодо отримання однієї із послуг. Усі електронні сервіси є безоплатними та доступними у будь-який час.

 • 15 електронних сервісів -це доволі велика кількість. Але, можливо, знайдеться 5  найпопулярніших сервісів, якими найчастіше користуються громадяни?

Варто зазначити, що всі електронні сервіси є змістовними та важливими. Вони містять не лише законодавчу базу, яка регламентує надання адміністративних послуг громадянам, але й додаткову інформацію, що слугує інформаційним доповненням до сервісу.
Як показує статистика, найпопулярнішими сервісами серед громадян являються: «Електронна черга», «Перевірка стану
оформлення документів», «Платіжні реквізити», «Перевірка недійсних документів» та «Чат-Бот».
До слова, електронний сервіс «Чат-Бот»- новий електронний сервіс, запроваджений міграційною службою у березні поточного року. Цей сервіс доступний у популярних месенджерах таких як Viber та Telegram, що дає змогу кожній особі у зручний для неї час, в інтерактивному режимі отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС України. Для цього необхідно за допомогою смартфона відсканувати спеціальний QR-код та обрати необхідний електронний сервіс. Після замовлення особою відповідного документа та підтвердження дії щодо його відстеження, бот надсилатиме повідомлення власнику про черговий статус оформлення, починаючи від здійснення перевірки інформації про особу до прибуття готового документа до територіального підрозділу міграційної служби або ЦНАП. Інформаційні буклети «Чат-Бота» знаходяться у всіх приміщеннях територіальних підрозділів Управління.

   • Куди мешканцям області можна звертатись у разі виникнення питань, які входять до компетенції міграційної служби?

Громадяни та мешканці області можуть звернутись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06, де фахівці надають консультаційну допомогу або ж безпосередньо до територіальних підрозділів міграційної служби за місцем проживання.

Вклейка до паспорта громадянина України фотокарток по досягненні 25- та 45- ти річного віку: правила та процедура отримання адміністративної послуги громадянам.
10.04.2019

інтерв’ю начальника Управління  Панькова О.М.

- Олег Михайлович, як відомо при досягненні особою відповідного віку, законодавством передбачено процедуру вклеювання до паспорта-книжечки зразка 1994 року фотокарток. Скажіть, будь ласка, як сьогодні отримати цю адміністративну послугу?

Насамперед, звертаю увагу, що підставою для отримання цієї адміністративної послуги є досягнення особою відповідного віку (25- або 45 років). Щоб вклеїти фотокартку до паспорта- книжечки, зразка 1994 року, громадянам необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації або ж до відповідного ЦНАП.

-Протягом якого часу особа може вклеїти фотокартку?

Не пізніше ніж через місяць після досягнення особою 25- та 45- ти річного віку. Якщо особа протягом місяця не звернулась для отримання цієї адміністративної послуги, то паспорт такої особи вважається недійсним та підлягає обміну на ID-картку.

 • Чи можуть працівники міграційної служби відмовити у наданні послуги?

Так, звісно. Існують три фактичних підстави для відмови, зокрема:

 • недосягнення особою відповідного віку( 25- та 45- років);
 • відсутність фотокарток
 • особа звернулась пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45- ти річного віку( у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на ID-картку).
 • Скажіть, будь ласка, чи несе особа в разі несвоєчасності отримання адмінпослуги відповідальність? Яку саме?

Відповідно до законодавства України, особа притягується до адміністративної відповідальності. Це передбачено статтею 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачає, що проживання громадян України без паспорта, за недійсним документом або без зареєстрованого місця проживання- тягне за собою попередження. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені ч.1 цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 • Який термін надання адміністративної послуги та яка її вартість?

Послуга надається  безкоштовно, у п’ятиденний термін із дня подачі заяви.

 • В разі виникнення питань у громадян, куди їм необхідно звернутись?
Першочергово, мешканці області можуть звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління за номером:(0382) 63-80-56 та 65-03-06, де протягом тижня фахівці надають консультативну допомогу. Також, знайти усю необхідну інформацію щодо діяльності міграційної служби та переліку адміністративних послуг можна на офіційному веб-сайті ДМС України.

На вибори -
із паспортом громадянина України!
26.03.2019

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.
Управління ДМС України в області наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на вказаних виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців.

Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії України (Постанова ЦВК № 268 від 27 грудня 2018 року), для участі в голосуванні громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів, окрім ID-картки або паспорта-книжечки, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.

Зокрема, громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці НЕ мають права відмовити у реалізації права голосу з наступних причин:
- через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку;
- через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.

Додамо: аби уникнути в день голосування можливих непорозумінь, ЦВК радить заздалегідь перевірити свої особисті дані у списках на сервісі Державного реєстру виборців. Важливо, що громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території України, а також внутрішньо переміщені особи мають право реалізувати своє право голосу на виборах Президента України шляхом зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

Зазначимо також, що громадяни України зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня не лише на території України, а й за її межами – на закордонних виборчих дільницях. У цьому випадку, за роз’ясненням Міністерства закордонних справ України, документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Разом з тим, міграційна служба області звертає увагу краян на необхідність заздалегідь перевірити наявність паспортного документу!
Якщо паспорт виготовлений, але ще не одержаний власником- терміново звернутися до територіального підрозділу за місцем подання відповідної заяви для його отримання.


Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.
28.02.2019

Паспорт громадянина України: пам’ятка для громадян.

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова)

 • Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту як у вигляді ID-картки, так і ще «старого» зразка  у  формі книжечки. Розкажіть про ці документи?

Перш за все, варто розпочати з того, що паспорт громадянина України є документом,  що посвідчує особу та  підтверджує громадянство на території України.
На сьогоднішній день, громадяни України користуються паспортами як нового зразка(ID-картка), так і у формі книжечки- зразка 1994 року.
Ці два документа є чинними на території України та дають право громадянам укладати цивільно-правові угоди, здійснювати банківські операції, оформлювати доручення іншим особам для представництва перед третьою особою, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

 •  Паспорт у вигляді ID-картки- це біометричний документ?  Які умови його отримання?

          Звичайно. Це відносно новий документ, який відповідно до змін чинного    законодавства оформлюється громадянам, які досягли 14-ти річного віку(вперше). Він має вигляд пластикової картки та містить вбудований електронний носій інформації, на який записується інформація про біометричні дані власника.
Такий документ можна отримати у разі:

 • При досягненні особою 14- ти річного віку(вперше)- безкоштовно;
 • Втрати, викрадення або зіпсуття паспорта ще «старого» зразка;
 • Оформлення паспорта( за бажанням особи) замість паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • Оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки при досягненні особою 25- та 45-ти річного віку до паспорта-книжечки зразка 1994 року;
 • Наявності змінної інформації (наприклад зміна прізвища) або ж закінчення терміну дії.

Для оформлення паспорта, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.
Такий паспорт, на відміну від попереднього «книжечки» видається на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, тому кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

 • Розкажіть, будь ласка, щодо основних переваг ID-картки?

Паспорт громадянина України, виготовлений у формі картки, є більш зручним і зносостійким, ніж паперовий аналог. Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.
Головна ідея впровадження таких документів, які забезпечують   ідентифікацію особи- суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму. У разі крадіжки або втрати такого паспорта зловмисники не зможуть ним скористатися.

-В яких територіальних підрозділахздійснюється прийом громадян для оформлення паспорта нового зразка?

Всі територіальні підрозділи міграційної служби області  оснащені необхідним обладнанням для оформлення біометричних документів та здійснюють прийом громадян. Дізнатися контактну інформацію територіальних підрозділів Управління можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України, безпосередньо у приміщеннях підрозділів або ж звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління ДМС України в області за номером:

(0382) 65-03-06 та 63-80-56.

Звертаю увагу, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, громадяни можуть записатися онлайн  через офіційний веб-сайт ДМС України для отримання адміністративної послуги по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.

Окрім цього,  оформити біометричні документи громадяни можуть через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами:   м.Хмельницький, вул.Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102.

- Який термін виготовлення та  вартість такого документу?

Для категорії громадян, яким виповнилось 14 років та оформлюють такий документ вперше - ця адміністративна послуга надається безкоштовно.
Усім іншим громадянам необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн( за 20 робочих днів) та 366 грн( за 10 робочих днів).
Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

- Чи передбачені пільги на оформлення такого документу та хто їх надає?

Відповідно до чинного законодавства, органи місцевого самоврядування мають право звільняти певні категорії громадян від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, обмін документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України,  яка зараховується до місцевого бюджету.
У Хмельницькій області наразі є 3 селищні ради, це Білогірська, Летичівська, Старосинявська та Городоцька міська рада, які надають пільги відповідним категоріям осіб при оформленні біометричних документів. Ознайомитися із переліком категорій осіб, які звільняються від оплати вартості адмінпослугможна на офіційному веб-сайті ДМС України за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/services/payment/pilgi-nadani-organami-misczevogo-samovryaduvannya-okremim-kategoriyam-gromadyan.html.

Протягом 2018 року міграційна служба поповнила місцеві бюджети області майже на 38 млн. гривень, які використовуються на потреби за рішенням районних та міських рад, а також об’єднаних територіальних громад.

Управління державної міграційної служби України. Волочиський районний сектор.
25.10.2018

Паспорт громадянина України нового зразка:
все, що необхідно знати громадянам!

(інтерв’ю начальника УДМС О.М.Панькова)

 • Олеже Михайловичу, міграційна служба вже не перший рік документує громадян біометричними документами. Як відомо,  з  2015 року це був закордонний паспорт, а з 2016 року-паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Яка головна мета запровадження таких документів?

Головною метою запровадження біометричних документів є їх захищеність від підроблення та виключення можливості використання їх сторонньою особою.
Якщо говорити саме про  паспорт громадянина України у вигляді ID-картки –то це документ, що підтверджує особу та громадянство на території України. Він має вигляд пластикової картки та містить вбудований електронний носій інформації, на який записується інформація про біометричні дані власника документа.
Такий паспорт, на відміну від попереднього «книжечки» видається на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, тому кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

- Хто із громадян може отримати таку адміністративну послугу?

По-перше, це громадяни України, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше, тому для цієї категорії осіб-такий документ видається безкоштовно.
На сьогодні,  ID-картка виготовляється при зверненні громадян у зв’язку із втратою, зіпсуттям, із зміною прізвища або при необхідності вклеювання фотографій при досягненні 25-або 45-річного віку( у разі не порушення термінів). Проте, відповідно до змін чинного законодавства, з 1 листопада громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. Для оформлення такого документа, особі необхідно звернутись до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації, подати всі необхідні документи та, як результат отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

-В яких територіальних підрозділах вже встановлено обладнання, необхідне для оформлення паспорта у вигляді ID-карти?
Всі територіальні підрозділи міграційної служби області  оснащені необхідним обладнанням для оформлення біометричних документів. Дізнатися контактну інформацію територіальних підрозділів Управління можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України, безпосередньо у приміщеннях підрозділів або ж звернутися на телефон «гарячої лінії» Управління ДМС України в області за номером:(0382) 63-80-56.
Окрім цього,  оформити біометричні документи громадяни можуть через Центри надання адміністративних послуг, які знаходяться за адресами: м.Хмельницький, вул.Соборна, 16;
м.Кам’янець-Подільський, вул. Майдан Відродження, 1;
м.Славута, вул. Миру, 102.
Звертаю увагу, що у територіальних підрозділах міграційної служби області запроваджено сервіс електронної черги, завдяки якому, громадяни можуть записатися онлайн  через офіційний веб-сайт ДМС України для отримання адміністративної послуги по оформленні паспорту громадянина України нового зразка та для виїзду за кордон.

- Який термін виготовлення та  вартість такого документу?
Паспорт громадянина України у вигляді картки виготовляється як в терміновому так і в звичайному порядку. Для заміни або відновлення документа, особі необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн( за 20 робочих днів) та 366 грн( за 10 робочих днів).
Особи, які оформлюють паспорт у віці 14-18 років, термін дії становить 4 роки, а після 18 років -  такий документ чинний протягом 10 років.

- Яка саме інформація записується  на електронний носій інформації?
На безконтактний електронний носій записуються  персональні дані власника документа, зокрема: відцифрований образ обличчя особи, відцифрований підпис, відцифровані відбитки пальців рук, а також додаткова змінна інформація щодо місця проживання особи, сімейний стан, номер облікової картки платника податків(ідентифікаційний номер), відомості про народження дітей, про зміну імені, тощо.

- За який час Україна має перейти на нову систему документування громадян?
За досвідом європейських держав, процес документування громадян ID-картками відбуватиметься поступово із наростаючим показником. Обов’язкової заміни документів, так само як встановлення граничних термінів дії раніше виданих документів не передбачається, тому орієнтовний час, протягом якого міграційна служба зможе видати нові документи більшості громадян становитиме 4-5 років.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5