Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

36

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47До 40-річчя ВМЗ                                                      Відеоархів
7.06.2011Свято спогадів та свято сподівань
Автор: Юлія Мороз
Солодкою мелодією наливаються спогади про шкільні роки, солодкою та п’янкою, яка заворожує, у ній виринають спомини про такі дорогі дитинства митті.
25 червня 2011 року Волочиський НВК проводив зустрічі з нагоди ювілейних випусків. Коли я довідалась про заплановану подію в житті закладу, то з радістю та нетерпінням прагла не лише висвітлити події як кореспондент, а й отримати відповіді на важливі запитання для себе - майбутньої випускниці комплексу.

 

28 червня
День Конституції України

Ухвалена 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання.
 

У червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Преамбула
Верховна Рада України від імені Українського народу — громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, приймає цю Конституцію — Основний Закон України.
Перша Конституція України
гетьмана Пилипа Орлика
Конституція Пилипа Орлика (Бендерська конституція) — скорочена назва пам'ятки української політико-філософської та правової думки, створеної 1710 року.
Повна назва документа — «Договір та Встановлення прав і вольностей Війська Запорозького та всього вільного народу Малоросійського між Ясновельможним гетьманом Пилипом Орликом та між Генеральною старшиною, полковниками, а також названим Військом Запорозьким, що за давнім звичаєм і за військовими правилами схвалені обома сторонами вільним голосуванням і скріплені найяснішим гетьманом урочистою присягою».
Сучасна поширена назва походить від скороченої латинської назви — Pacta et Constitutiones legum libertatumque exercitus zaporoviensis.
За оцінкою сучасних українських істориків, це перша європейська конституція в сучасному розумінні. Але ця конституція, написана в умовах вигнання, так і не набула реальної юридичної сили.

Історія створення

Після поразки в битві під Полтавою гетьман Іван Мазепа зі своїми найближчими прибічниками з числа козацької старшини разом із залишками українсько-шведської армії опинились на території Османської імперії, рятуючись від російської армії. Тут, не витримавши великих потрясінь року, помер Іван Мазепа. Найімовірнішим наступником був близький до гетьмана генеральний писар — Пилип Орлик. При його обранні на раді старшин було прийнято документ, що визначав права і обов'язки гетьмана. Таким чином, конституцію було прийнято 5(16) квітня 1710 року на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер (турецька назва — Бендери, нині це територія Молдови). Тому її інколи називають ще Бендерською конституцією.

Пилип Орлик

Перша Конституція України 1710 рік Читати далі


З Днем Молоді!
25.06.2011

Шановні друзі!

26 червня Україна відзначає День молоді! Прийміть найщиріші вітання зі святом тих, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.
Ми пишаємося сучасною молоддю нашого міста, яка все активніше заявляє про себе та свої права.
Щиро вітаємо прагнення юних відстоювати свою гідність та честь, цінуємо ваш патріотизм та громадянську позицію, почуття відповідальності за долю країни та міста. Ви активні та успішні будівничі добробуту Волочиська і вам, розумним, творчим, талановитим й амбіційним, ми можемо довірити майбутнє.
Бажаємо вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, здійснення усіх мрій та планів.

Вірте в свої сили! Творіть!

Міський голова Костянтин Черниченко

Волочиська міська рада повідомляє
24.06.2011
Проект рішення 9 сесії "Про місцеві податки та збори"
у м. Волочиськ на 2012 рік

Повідомляє Волочиська рай СЕС  
До уваги жителів району!
23.06.2011

Волочиська райсанепідстанція інформує, що вода кринична не відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною" згідно результатів лабораторних досліджень в наступних населених пунктах:

Неблагополучна епідемічна ситуація з кишковими інфекціями і в нашому районі. Так в поточному році зареєстровано 24 випадки гастроентероколітів та З випадки сальмонельозу, що значно перевищує середньо обласний показник. Хворіли 20 жителів м.Волочиськ та по одному сіл Криваченці, Порохня, Писарівка, Чухелі, Користова, Бубнівка та смт. Наркевичі.

В Україні випадки захворювання на холеру в Маріуполі 26 травня поточного року, коли до лікарні потрапив працівник риболовецького судна, який два дні перед тим випав за борт і наковтався морської води. Другий випадок виявили 27 травня.


Про встановлення місцевих податків та зборів на території Користовецької сільської ради на 2012 рік.
22.06.2011

Р І Ш Е Н Н Я шостої сесії від 3 червня 2011 року № 2-6/2011. с. Користова Про встановлення місцевих податків та зборів на території Користовецької сільської ради на 2012 рік.

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” та відповідно до статті 7,8,10,12, розділом ХІІ та підрозділом 8 розділу ХХ Податкового кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:


1941. Все починалося так …
21.06.2011

Волочиський районний історичний музей
Тот самый длинный день в году
С его безоблачной погодой
Нам выдал общую беду
На всех, на все четыре года.
                                     К.Симонов

Велика Вітчизняна війна – страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості й мужності, билися за кожен клаптик рідної землі до останнього подиху, до останньої краплі крові, вистояли і перемогли.
Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у бою, кожен другий з тих, хто залишився в живих, був поранений.

Минає 70 літ відтоді, як на нашу рідну Україну ступила загарбницька фашистська армія. Як розгорталися події тут, у нашому надзбручанському краї? Звернемось до історичних документів та спогадів очевидців.

В січні 1941 року командуючим Київським Особливим військовим округом був призначений Герой Радянського Союзу, генерал-лейтенант Михайло Петрович Кирпонос. Коли розпочався наступ німецьких військ, вчорашній Київський Особливий військовий округ перетворився на Південно-Західний фронт.
Читати далі        

З Днем медичного працівника!
17.06.2011

Оператор: Олександр Мевх

Здоров’я – це ще не все,
але все інше без нього – ніщо!
17.06.2011

Це слова мудрого грецького філософа Сократа. Адже що може бути більш цінним для людини, ніж її здоров’я? Здоров’я – це найдорожчий скарб для кожної людини. Тільки здорова людина може по справжньому відчувати радість життя, працювати високопродуктивно, з насолодою, примножувати наш і свій добробут. 19 червня – професійне свято людей у білих халатах, яке відзначається громадськістю з особливою шаною, бо немає гуманнішого, благороднішого обов’язку, ніж боротьба за найцінніше багатство кожної людини – життя та здоров’я.

Цей День є справжнім всенародним святом, адже кожна людина, піклуючись про своє здоров’я, пов’язана з медиками від самого народження і завдячує своїм здоров’ям та життям.
Читати далі        

День народження
16.06.2011
• У пологовому будинку Волочиської ЦРЛ у травні -червні 2011 року народилися 50 малюків: 24 красуні-дівчинки та 26 хлопчиків-козаків.
Вітаємо малят та іх батьків з Днем народження!!!Пологовий будинок Волочиської ЦРЛ       

Алея почесних громадян
16.06.2011
• Розглянувши клопотання голови Волочиської районної ради Л.І.Шиманського та висновок комісії, створеної розпорядженням міського голови від 25 .05.2011 року №36, за рекомендацією постійної комісії з питань депутатської етики та діяльності, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради вирішила надати дозвіл на розміщення алеї Слави Почесних громадян Волочиського району на вулиці Слави (по непарній стороні).

На 8-й сесії Волочиської міської ради
16.06.2011
• На 8-й сесії Волочиської міської ради прийнято програму організації та проведення оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення міста Волочиськ, мета якої – залучення непрацюючого кола незайнятих жителів до участі у виконанні оплачуваних громадських робіт, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних громадян знизити соціальну напругу у їх середовищі та вирішувати проблеми міста у благоустрої, відбудові меморіальних поховань та об’єктів соціальної сфери.

Пожежно-тактичні навчання
14.06.2011
• 14 червня 2011року на базі Війтовецького елеватора ВП АФ «Волочиськ - агро» відбулися пожежно-тактичні навчання. Під час яких було відпрацьовано умовне гасіння пожежі. Працівникам роз’яснено правила пожежної безпеки, їх дії на випадок пожежі. Відпрацьовувались методи гасіння пожежі підручними засобами.
За повідомленням Волочиського РВ МНС України       
До відома споживачів природного газу Волочиської філії ПАТ “Хмельницькгаз”
В зв’язку із проведенням ремонтно-профілактичних робіт згідно план-графіка на 2011 р. Красилівського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів буде припинена подача газу терміном від двох до трьох діб:

Місто-побратим Мєхов
святкує День народження
12.06.2011
• Найбільший та найпопулярніший захід польського міста Мєхов — День народження. У день урочистостей Бургомістр Дарій Маржевский на стадіоні MKS „Pogon” вручив молоді символічні ключі до брам міста Мєхов. Святкування відбуватимуться на протязі трьох днів, сповнених музикою, конкурсами та розвагами.
Святкування Дня Мєхова розпочав хоровод за участю шкільної молоді, представників самоврядування Мєхов та офіційної делегації з українського міста – побратима Волочиськ. Святковий парад вирушив з-під мєховського магістрату.
Молодь, а також діти з мєховських дошкільних закладів, створивши барвистий парад, марширували на стадіоні Міського Спортивного Клубу „Pogon”, де й відбуватимуться головні масові розваги.
У переддень свята передувала зустріч Бургомістра з представниками делегації з партнерського міста Волочиськ, — міським головою Костянтином Черниченко, головою Волочиської РДА Ігорем Добжанським, головою Волочиської районної ради Леонідом Шиманським. Також у зустрічі прийняв участь екс-мер Волочиська Іван Рибачук, саме за ініціативи якого розпочалося співробітництво між містами Мєхов та Волочиськ.
За матеріалами сайту     http://www.miechow.eu/gmina        

 Святкування Дня міста переноситься.
12.06.2011

Шановні мешканці Волочиська!

Вже стало традицією святкування Дня народження нашого міста у липні місяці з проведенням урочистостей та концерту на площі Центральній, розведенням багаття і святковим феєрверком біля міського озера. Та цьогорічне свято відбудеться дещо пізніше, оскільки святковим заходам заважатимуть ремонтні роботи, що уже розпочались на площі.

На восьмій сесії міської ради депутати розглянули питання перенесення Дня міста, і з усіх запропонованих варіантів найдоцільнішим та економічно обґрунтованим визнали проведення святкувань 24 серпня 2011 року. Отже, цього року волочисьці матимуть подвійне свято – День Незалежності України та День міста.
Секретар Волочиської міської ради     Аліна Коваль        

«Молодь за здоровий спосіб життя»
11.06.2011
• Команда «Енергія» Волочиської ЗОШ I-III ст. №5 має честь представляти наш район на щорічному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обери життя», який відбуватиметься у вересні 2011 року у місті Одеса на базі молодіжного оздоровчого центру «Молода гвардія». Саме «Енергія», під керівництвом педагогів Ірини Пастух та Олександра Скиби, виборола першість у районному та обласному щорічному конкурсі агітбригад «Молодь за здоровий спосіб життя», направленого на активізацію молодіжного руху за здоровий спосіб життя, підвищення рівня інформативності молоді з питань профілактики захворювань на Віл СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Члени журі відмітили оригінальність виступу, рівень виконавчої майстерності, режисуру, вокальні, хореографічні та спортивні здібності команди.
Заступник директора Волочиської ЗОШ №5    Валентина Горшкова       

Куточок краєзнавства
11.06.2011
• Краєзнавство є одним з пріоритетних напрямів виховання молоді, допомагає знайти моральні орієнтири в житті, виховати в собі почуття національної гідності, любов до рідного краю, мови, культури. І саме такі пріоритети сприяли створенню педагогами та учнями Волочиської ЗОШ №1 на території школи краєзнавчого куточку з відтворенням елементів побуту українського села.
       

Волочиська офіційна делегація
відвідує Польщу
10.06.2011
• На запрошення польських партнерів до міста–побратима Мєхов (Польща) поїхала офіційна делегація у складі міського голови К. Черниченка, голови Волочиської РДА І. Добжанського, голови районної ради Л. Шиманського,
екс-міського голови І. Рибачука та членів виконкому міської ради.
Метою поїздки є підписання угоди про продовження партнерської співпраці між нашими містами та участь у святкових заходах з нагоди Дня міста Мєхов 10 – 12 червня 2011 року. Очікується також укладення угоди про партнерство та дружбу між Мєховським повітом та Волочиським районом. У відповідь на запрошення польської сторони українська делегація матиме за честь запросити наших польських друзів до Волочиська на святкування
20-ї річниці Незалежності України та Дня міста.
Секретар Волочиської міської ради     Аліна Коваль        

Підволочиську — 548 років
10.06.2011
• 12 червня 2011 року жителі Підволочиська святкуватимуть 548-й
День народження свого міста.
Розпочнеться свято традиційним для Підволочиська молебенем. Протягом дня на центральній площі будуть розміщені ярмарок давніх ремесел, відтворення подій різних епох з історії Підволочиська. Жителі району та гості свята матимуть змогу почастувати стравами підволочиських кухарок. Святковий концерт приурочений цій даті буде містити виступи народних аматорських колективів та запрошених аристів. По завершенні відбудеться святковий феєрверк.
За матеріалами сайту    www.oda.te.gov.ua/pidvolochyska        

Волочиська міська рада повідомляє
9.06.2011

Згідно рішення восьмої сесії міської ради від 30 травня 2011 року №14 „Про визначення місця застосування побутових піротехнічних засобів на території міста Волочиська”,
місцем застосування побутових піротехнічних засобів (феєрверки та салюти) визначено:

1. Вулиця Лисенка (майданчик біля стадіону „Юність”)

2. Дамба міського озера.

Наголошуємо, що проведення салютів дозволено
з 21 до 22 години, за винятком свята Нового року, в ніч з 31 грудня на 1 січня.
Дотримання вказаних правил є обов’язковим.
                                                                                 Міський голова: К.Черниченко

Волочиський Фронт Змін підтримав акцію «Допоможемо дітям разом»
9.06.2011

В рамках проведеної акції “Допоможемо дітям разом” 05 червня 2011 року відбулась поїздка дітей від Волочиської районної громадської організації по захисту дітей з обмеженими можливостями “Оберіг” в село Зарваниця Тернопільської області. Фронтовики не могли не підтримати таку благородну ініціативу і радо долучились до організації захоплюючої подорожі для діток та їхніх батьків, які отримали нагоду побачити святі місця.

«Ми щиро дякуємо за надану матеріальну та організаційну допомогу голові Волочиської районної організації політичної партії «Фронт Змін» Атерлею Віктору Анатолійовичу та Черепащук Валентині Петрівні - начальнику відділення №13 ПАТ КБ “Надра” , члену Волочиської ПП “Фронт Змін”, а також усім небайдужим громадянам, які виступили меценатами акції, Жук Тетяні Станіславівні, Мартинюку Олегу Валерійовичу, Мельнику Віталію Павловичу, Тхожевській Світлані Анатоліївні, Сало Богдану Орестовичу,» - наголосив директор організації Тхожевський Микола Олександрович від імені всіх членів Волочиської районної громадської організації по захисту дітей з обмеженими можливостями “Оберіг”.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5