Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

40

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 

    • 26 березня 2011 року у Волочиському РБК "Гармонія" відбудеться відкриття творчих звітів аматорів народного мистецтва Хмельниччини.
    • Виставка образотворчого декоративно-прикладного мистецтва Волочиського району.
    • Творчий звіт аматорів народного мистецтва Волочиського району.

Початок о 12.00 — Площа "Центральна"
12.30 — виставка у фойє РБК "Гармонія"
13.00 — початок концертної програми у великому залі РБК "Гармонія".
                                                                Вхід вільний.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом
24.03.2011
Туберкульоз займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем людства.
З 1995 року в Україні зареєстрована епідемія туберкульозу. Щоденно у нас в країні виявляють приблизно 82 нових випадки захворювання і 30 хворих гине.
Відмічається збільшення кількості дітей та підлітків, хворих на туберкульоз. За останнє десятиріччя їх захворюваність збільшилась на 100%.
Баландюк Володимир Анатолійович — районний фтизіатр Волочиської ЦРЛ
Складною, проте керованою є ситуація із захворюваністю на туберкульоз у Волочиському районі,— повідомляє районний фтизіатр Волочиської ЦРЛ Володимир Баландюк. Завдяки вчасним заходам, відповідно до Загальнодержавної програми протидії захворюваності на туберкульоз, яка знаходиться на постійному контролі районної влади, на Волочищенні ситуація дещо стабілізувалась.
Проте, туберкульоз – не тільки медична проблема, а й соціальна. Від медиків у боротьбі з недугою залежить біля 15-20%, решта — від добробуту народу, від його рівня життя. Найбільш вразливішими є соціально незахищені групи населення, відсоток, з числа вперше зареєстрованих тубхворих становить — 80%; пенсіонерів — 11%; безробітних — 11%.
Серед сільського населення, вперше виявлених хворих становить 78%.
При аналізі кожного випадку захворювання, можна прийти до висновку, що найчастіше хворіють жителі села, пенсіонери або безробітні, які через своє скрутне матеріальне становище змушенні їздити на заробітки, де проживають у незадовільних умовах, нерідко контактуючи з хворими на туберкульоз. А це, ще раз підтверджує, що туберкульоз — хвороба соціальна.
Медики попереджають: туберкульозна паличка може жити не тільки у легенях, а у будь-якому органі. В такому разі хвороба може протікати без симптомів. Лікарі, як і раніше, називають щеплення манту — єдиним способом вчасного виявлення бацили у дитини. Також, чималу кількість інфікованих виявляють за допомогою флюорографа.
Увага! Будьте пильними! Якомога швидше зверніться до лікаря! Не затримуйте час, бо чим раніше виявлений туберкульоз, тим ефективніше лікування!
                         ______________________________________
Профілактика туберкульозу                     Повідомляє Волочиська РайСЕС

відео  

Дитяча вистава
"Найкращий подарунок"


у виконанні клубу "Найкращі друзі" церкви "Філадельфія" з міста Київ, постановка якої для маленьких глядачів відбулась у Будинку молитви Християн Віри Євангельської міста Волочиськ.
                                                     Переглянути

З Днем працівників культури!
23.03.2011

Любі наші майстри культури та аматори народного мистецтва !

Вітаємо вас із професійним святом — Всеукраїнським Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Своєю щоденною працею ви несете красу та духовне відродження, сієте прекрасне, добре та вічне. Українські народні традиції і сучасне мистецтво, професійна культура і національно-духовне виховання – все у ваших надійних руках, бо ваш професіоналізм, душевність та мистецьке подвижництво невичерпні. Ваші робочі будні – це час невтомних творчих пошуків, коли запалена Богом іскра таланту творить духовний хліб нашій Волочиській громаді.
Бажаємо вам здоров’я, здійснення усіх мрій та творчих планів, людського визнання та вдячного глядача. Злагоди і любові, добробуту і миру, весняного настрою та довгих літ життя. Зі святом!

Міський голова: Костянтин Черниченко
   
Волочиська міська рада
Порядок утилізації енергозберігаючих (ртутних) ламп та ламп денного освітлення
21.03.2011

Останнім часом, у зв’язку із запровадженням енергозберігаючих технологій та широким застосуванням електроламп, що містять ртуть, в нашій державі гостро постало питання щодо їх безпечної утилізації.

Так, за даними отриманими вченими німецького інституту Fraunhofer Wilhelm Klauditz, у випадку розбиття ці лампи виділяють приблизно 7 мікрограм ртуті на кубічний метр повітря, в той час коли допустимий поріг – 0,35 мікрограм.


Привітання до дня комунальника
20.03.2011

Шановні працівники житлово – комунального
господарства! Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Зима цього року видалася не простою, чимало випробувань випало на долю комунальників. Та попри усі труднощі , ви доклали максимум зусиль, щоб наше місто було чистим і гарним, а його мешканці забезпечені гідними умовами для проживання.
У цей святковий день, дякую за кропітку та вкрай необхідну справу, яку ви повсякденно виконуєте. Своєю буденною справою ви робите все можливе .щоб життя кожного жителя міста Волочиська було комфортним, зручним та безпечним.
Сьогодні, коли нам так необхідно докорінне реформування в комунальному господарстві, освоєння нових форм та методів роботи, особливо важливим є усвідомлення кожним із вас необхідності якнайповнішого задоволення потреб людей у комфорті та затишку.
Я впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям буде створено сучасну інфраструктуру у нашому місті, що сприятиме піднесенню якості життя наших жителів.
Бажаю вам впевненого поступу в досягненні цієї мети. Щастя, здоров’я, добробуту, віри у власні сили вам і вашим родинам. Нехай ніколи Вас не залишає бажання робити наше місто красивим.

Міський голова: Костянтин Черниченко
   

Перший пам’ятник воїнам-уральцям на території Волочиського цукрового заводу

Перший пам’ятник воїнам-уральцям на території Волочиського цукрового заводу

17 березня 1944 року —
визволення міста Волочиськ від німецько-фашистських окупантів.

6 березня 1944 року передові частини 61-ої Свердловської танкової бригади увірвались на територію Волочиського цукрового заводу і вступили в двобій з озвірілим ворогом.
Першими на територію заводу увірвались танки похідної застави ст. лейтенанта Одаренко. З ними на броні танків рота автоматників ст. лейтенанта Добровидова.
До кінця дня, пройшовши з боями біля 50 кілометрів, з’єднання 4-ої танкової армій разом з 23-м стрілецьким корпусом прерізали залізну дорогу Львів-Одеса і захопили станції: 10-й гвардійський танковий корпус — Волочиськ та 6-й гвардійський механізований корпус — Війтівці, зустрівши на цьому рубежі жорстокий опір ворога.


За матеріалами Волочиського районного історичного музею
Уривок з док. фільму "З віку передане — передамо у віки..."

Інформує ДПІ у Волочиському районі
16.03.2011
Форма Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб
Наказом Державної Податкової Адміністрації України № 58 від 31.01.2011 року затверджено нову форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю.
Останній день подання декларації за січень - лютий 2011 року до 20 березня 2011 року.

Скачати бланк декларації

Для отримання консультації просимо звертатись за адресою м. Волочиськ,
пл. Центральна 3а , каб.101, тел. 3-56-00.

Будівництво сміттєпереробного заводу
15.03.2011
15 березня 2011 року відбулася сесія Користовецької сільської ради. На сесії були присутні перший заступник голови адміністрації Коваль В.В. та начальник відділу економіки райдержадміністрації Кокошко В.С.
Було прийнято рішення про подання до Волочиської РДА клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для виділення земельної ділянки, що знаходиться за межами с. Користова для будівництва сміттєпереробного заводу.
Проектування та будівництво здійснюватиме компанія, яка виграла тендер - ТОВ "Проектно-будівельна компанія "Україна-Австрія", м. Київ.
За матеріалами сайту   http://admvol.at.ua 
   

Оголошення
15.03.2011
Відкрито новий офіційний сайт Волочиської міської ради
http://www.volochysk-miskrada.info

відео  

"Я з республіки добра"                                                          Переглянути

МНС закликає громадян до боротьби з корупцією!
12.03.2011
Корупція. Що це таке? Багато з нас неодноразово чули це слово, але не всі розуміють його значення. Більш зрозуміло про корупцію можна сказати так: це використання службового становища для власної вигоди. Корупція буває системною та випадковою, великою та малою. Що ж до проявів корупції, які найчастіше мають місце у нашому повсякденному житті, то вони наступні: хабарництво, здирництво, протекціонізм, кумівство, обман, розтрата бюджетних коштів, зловживання владою.
Оголошення.
У неділю, 13 березня 2011 року о 14.00 в приміщенні кінотеатру "Україна" відбудеться зустріч виборців з депутатами округів №5 (Слави, Шевченка, Музейна 42-78, 21-45, пр.Пушкіна), №9 (Незалежності 82-102, 29-37, 93-175, 51-53, Ур.Танкістів 1-21, №2ЖБК, Енергетиків, Виноградна), №12 (Ур.Танкістів 22-38, Починка, Чайковського, Сонячна), за участю міського голови, представників комунальних підприємств, працівників Газконтори та РЕМ.
                                                                                                    Волочиська міська рада.

 
Любі жінки!
Зі святом 8 Березня!Милі жінки!
В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси!
Відеозапис концерту, присвяченого до дня 8-го Березня

Звернення
 
Шановні жителі Волочиського району! Дорогі Волочисьці!
З плином років, від погодних умов Меморіал Слави втратив привабливий вигляд і знаходиться на межі руйнування.
Для проведення реконструкції необхідні значні кошти. Даною проблемою голова райдержадміністрації І.Добжанський поділився на одній із зустрічей з Героєм України, почесним громадянином міста, Волочиського району, головою ради директорів ВАТ «Мотор Січ», головою МБФ «Дніпро-Січ» О.Богуслаєвим.
Незадовго, за його рішенням з благодійного фонду було перераховано
100 тис.грн. на благодійний реєстраційний рахунок міської ради для реконструкції пам'ятника.
Райдержадміністрація в особі голови І.Добжанського, районна рада, в особі голови Л.Шиманського, міський голова К.Черниченко звертаються до всіх, кому не байдужа історія рідного краю, пам'ять про тих, хто в далекому 43-му віддав найдорожче: — життя за мир і спокій нашого району і міста. Закликають всіх підтримати цю благородну ідею і в міру своїх можливостей, всі разом, всією громадою відновити святе місце, де захоронені воїни-визволителі.
Адже це наш обов'язок перед тими, хто не дожив до світлого Дня перемоги, перед прийдешнім поколінням.

Прохання кошти перераховувати на благодійний реєстраційний рахунок:

Р/р 35426047000851 Код 04060695 МФО 815013
ГУ ДКУ у Хмельницькій обл. Отримувач: Волочиська міська рада
Призначення : благодійна допомога на капітальний ремонт Меморіалу Слави.

Волочиська міська рада 
   


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5