Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно


Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

41

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47Інформує ДПІ у Волочиському районі
2.03.2011
Шановні громадяни Волочиського району!
З 1 січня 2011 року розпочалася кампанія декларування громадянами свого майного стану та доходів, отриманих ними протягом 2010 року. Громадяни, які одержали у 2010 році доходи (окремі види доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався; доходи від осіб, які не мають статусу податкових агентів; іноземні доходи, інші доходи) в т.ч. при реалізації права на податкову знижку зобов’язані до 1 травня 2011 року подати або надіслати поштою до податкового органу за місцем проживання декларацію про доходи.
Ви також маєте право подати декларацію для отримання податкового кредиту!
Декларацію можна подати особисто або надіслати поштою до податкового органу за місцем проживання.
Під час проведення компанії з декларування доходів громадян режим роботи податкової інспекції:
З понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00
В суботу з 9. 00 до 13.00
Декларації приймаються за адресою: м. Волочиськ, пл.Центральна 3а, каб.110 т. 3-50-88
Декларації надсилаються поштою з адресою : 31200 м. Волочиськ, пл.Центральна, 3а, ДПІ у Волочиському районі.

У Районній Державній Адміністрації
Минулу апаратну нараду голова райдержадміністрації Ігор Добжанський розпочав з підсумків, підведених на засіданні обласної колегії, яка відбулась напередодні, де у світлі цієї події губернатор Хмельниччини Василь Ядуха дав чіткі доручення. Виходячи з них, очільник району доручив:

Захисники Вітчизни
23.02.2011
Із спогадів уральців
Погибла еще одна девушка-доброволец с Уралмаша — Тоня Андриевская. Она пошла в корпус, когда получила сообщение, что на фронте погиб ее отец, служила в самоходном артиллерийском полку.
Тоня обладала поразительной способностью появляться там, где больше всего нуждались в медицинской помощи, в ободряющем слове.
Как-то в бою она услышала:
— Тоня... а... а... а... Юрьев ранен!
Тоня бежит к самоходке, откуда раздался крик. С бойцами экипажа она вытащила Федора Юрьева, фрезеровщика Уралмаша,— осколок попал ему в живот. Под огнем она долго ползла с раненым на спине, пока нашла укрытие. Сделала перевязку и потащила его дальше, в санчасть.
А однажды запылала подбитая наша самоходка. Трое раненых из экипажа выбрались, но помочь четвертому у них не было сил.
Тоня примчалась, застыла на миг у люка. Ее обожгло. Но в удушливом дыму, в огне она нащупала бойца. Он был ранен в ноги, не мог подняться. Тоня едва успела оттащить его в сторону, как самоходка взорвалась.
Так бывало. А теперь ее нет, спасительницы многих.

Санінструктор 29 Унечської Гвардії мотострілкової бригади
Андрієвська Антоніна Миколаївна нагороджена медаллю "За Отвагу".
А 7-го березня 1944 року героїчно загинула в боях за місто Волочиськ.Під час будівництва телевізійної вежі, було знайдено особисті речі Антоніни Андрієвської.
Наш век пройдет — откроются архивы и всё, что было скрыто до сих пор,
все тайные истории извивы откроют миру славу и позор.
Богов иных тогда померкнут лики,
откроется великая беда,
но то, что было истинно великим, —
останется великим навсегда.

                               Николай Тихонов
Матеріали Волочиського районного історичного музею
 

Воїнам-афганцям присвячується
18.02.2011
15 лютого 2011 року

Фоторепортаж Анатолій Цісар
16.02.2011

День вшанування
воїнів-афганців


 


Інформує ДПІ у Волочиському районі
16.02.2011
Затверджено нову форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб
Наказом Державної Податкової Адміністрації України № 58 від 31.01.2011 року затверджено нову форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю.
Останній день подання декларації за січень місяць 2011 року – 21 лютого 2011 року.
Для отримання консультації просимо звертатись за адресою м. Волочиськ,
пл. Центральна 3а , каб.101, тел. 3-56-00.

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ГЕРОЇВ
15.02.2011
Старенькі батьки, з болем у серці і сльозою на обличчях, радо зустрілись з керівництвом Волочищини.
Семеро батьків – це семеро скалічених душ. Понівечене життя.
І де тільки цей злощасний Афганістан взявся на їх голови…
Звертаючись до присутніх, голова Волочиської РДА Ігор Добжанський зазначив:
— Мені довелося самому побувати в землях Афганістану.
 

              Стрітення Господнє
15.02.2011
На сороковий день належало здійснити священний обряд, предписаний в законі Божому. Від часу порятунку ізраїльських первістків від загибелі в ніч виходу євреїв з Єгипту кожного новонародженого первістка чоловічої статі приносили до Святилища для представлення перед Господом. При цьому батьки приносили в жертву однолітнього агнця і молодого голуба або горлицю. Якщо не було можливості принести агнця, приносили два голуба або дві горлиці. Саме таку жертву принесли до храму батьки Ісуса. Їх зустрів старий священик на ім’я Сімеон. В своїх похилих літах він бажав тільки одного: побачити Христа Визволителя і, можливо, тужив, що помре раніше, ніж здійсниться ця всесвітня подія.
Але Духом Святим йому було провіщено, що він не помре, доки не побачить Христа Господа.І тепер Дух Святий привів його до храму для стрітення маленького Ісуса, Сімеон взяв Його на руки, воздав хвалу Богу і промовив: „Зараз відпускаєш ти раба Свого, Господи, як Ти і обіцяв, з радісним духом. Ось, очі мої побачили Спасителя, якого Ти поставив перед лицем всіх племен земних. Це Світ для освічення язичників, це – Слава для народу Твого Ізраіля.”
Виконавши все за законом Божим, Йосип і Марія повернулися до Віфлієму.
Свято Стрітення Господнього відзначається щорічно 15 лютого.
Матеріал використано із сайту dilovamova.com
 

СХИЛИЛИ ГОЛОВИ НА МОГИЛАХ ГЕРОЇВ
14.02.2011
Афганістан – це слово чорною смугою пройшло крізь серця тисяч українських батьків. У страшній, безглуздій війні голови склали більше, як три тисячі українських юнаків. У цій сумній статистиці має свій лік і Волочиський район, адже у 1980 році перший «чорний тюльпан» привіз біду і сльози у наш край. І так за 10 років, семеро наших земляків повернулись до рідних домівок у цинкових трунах.
 

              День Святого Валентина
14.02.2011
То що ж прийнято робити у день святого Валентина в Україні? Та все, що завгодно, аби тільки зробити приємність своїй коханій людини. Та двох традиції більшість українці все ж таки дотримуються: дарують «валентинки» та різні приємні подарунки, які свідчитимуть про щире та палке кохання. А варіанти подарунків можуть бути такі: на День святого Валентина жінкам можна подарувати квіти, парфуми, ювелірні прикраси (звичайно, у формі сердечок), плюшеві іграшки. Чоловікам можна дарувати краватки, міцні алкогольні напої, романтичну вечерю, приготовану власноруч, або ж біг-борд із зізнанням у коханні, який стоятиме там, де найчастіше їздить Ваш коханий.
 

Інформує ПФУ у Волочиському районі
12.02.2011
До уваги платників
єдиного соціального внеску!
У зв’язку з набранням чинності Закону України “Про державний бюджет України на 2011 рік”, Упрвління Пенсійного Фонду України у Волочиському районі повідомляє:

Інформує ДПІ у Волочиському районі
11.02.2011
Методичні рекомендації щодо відображення в обліковій інформаційній системі органів державної податкової служби сум єдиного податку, що сплачують юридичні та фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування.

Інформує ДПІ у Волочиському районі
10.02.2011
До відома платників єдиного та фіксованого податку!
З 07 лютого 2011 року сплата єдиного та фіксованого податку здійснюється в частині :
- єдиний податок 43 % від ставки (суми податку) ;
- фіксований податок 90 % від ставки на рахунки відповідних бюджетів.
Решта суми єдиного податку сплачується в управління Пенсійного фонду України Волочиського району в рахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ            Повідомляє Волочиська райСЕС
Наш район за останнє десятиріччя посідає одне з перших місць в області по захворюваності на туберкульоз органів дихання; особливо непокоїть те , що серед захворівших більше 50% осіб , які мають деструктивну форму туберкульозу легень та хворі , що виділяють мікобактерії; тобто це запущені форми туберкульозу. Причиною цієї сумної статистики є те , що жителі нашого району безвідповідально ставляться до свого здоров’я та рекомендацій лікарів щодо обов’язкового щорічного профілактичного флюорографічного обстеження органів грудної клітки і своєчасного звернення до медпрацівників при перших ознаках захворювання.

Фінал Кубка міста
8.02.2011
Автор: Віталій Моздір
Минулої суботи в головному спортзалі міста було велелюдно, адже на ігровому полі «Дружби» зустрілись кращі із кращих команд, аби поборотися за почесні 1-ше,
2-ге, 3-тє місця Кубка міста серед команд мікрорайонів населених пунктів Волочиського та Підволочись-
кого районів.
На захід завітало чимало поважних гостей.
 

Створено громадську раду при Волочиській РДА
8.02.2011
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», днями, у стінах кабінету голови райдержадміністрації, пройшли установчі збори громадської ради при Волочиській РДА.
 

3 лютого — Китайський Новий рік
3.02.2011
Китайський Новий рік - Чунь цзе, що значить Свято весни, є для китайців самим головним святом, його відзначають вже більше двох тисяч років. Воно приходиться на перший новий місяць першого місяця року, між 12 січня і 19 лютого. З введенням григоріанського календаря це свято почали називати „святом весни”, щоб відділити його від Нового року за західним стилем. У побуті Чунь цзе називається „Нянь” (нянь - значить "рік").
За легендою Нянь – це страшне люте чудовисько з рогами на голові, що жило у древньому Китаї. Цілий рік він знаходився і глибині моря, і тільки в канун нового року виповзало з води, вривався в поселення, поїдав там худобу і губив людей.
Тому селяни дуже боялися його і щорічно перед настанням Нового року цілими сім’ями полишали села і утікали в гори, щоб сховатися від страшного звіра Няня.
 

Звернення
2.02.2011
Шановні жителі Волочиського району! Дорогі Волочисьці!
З плином років, від погодних умов Меморіал Слави втратив привабливий вигляд і знаходиться на межі руйнування.
Для проведення реконструкції необхідні значні кошти. Даною проблемою голова райдержадміністрації І.Добжанський поділився на одній із зустрічей з Героєм України, почесним громадянином міста, Волочиського району, головою ради директорів ВАТ «Мотор Січ», головою МБФ «Дніпро-Січ» О.Богуслаєвим.
Незадовго, за його рішенням з благодійного фонду було перераховано
100 тис.грн. на благодійний реєстраційний рахунок міської ради для реконструкції пам'ятника.
Райдержадміністрація в особі голови І.Добжанського, районна рада, в особі голови Л.Шиманського, міський голова К.Черниченко звертаються до всіх, кому не байдужа історія рідного краю, пам'ять про тих, хто в далекому 43-му віддав найдорожче: — життя за мир і спокій нашого району і міста. Закликають всіх підтримати цю благородну ідею і в міру своїх можливостей, всі разом, всією громадою відновити святе місце, де захоронені воїни-визволителі.
Адже це наш обов'язок перед тими, хто не дожив до світлого Дня перемоги, перед прийдешнім поколінням.

Прохання кошти перераховувати на благодійний реєстраційний рахунок:

Р/р 35426047000851 Код 04060695 МФО 815013
ГУ ДКУ у Хмельницькій обл. Отримувач: Волочиська міська рада
Призначення : благодійна допомога на капітальний ремонт Меморіалу Слави.

Волочиська міська рада 
   


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
7 Континент


7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5