Книга пам’яті полеглих за Україну

Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Офіційно
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42


Чемпіонат Волочиської об’єднаної територіальної громади з футзалу
24.02.2017

ЧЕМПІОНАТ ВОЛОЧИСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ФУТЗАЛУ

25-26 лютого, 04 березня 2017року,спортзал "Дружба", Волочиськ.


Шановні учасники, глядачі та організатори
Кубка з футзалу між населеними пунктами Волочиської ОТГ!

Вітаю Вас з початком нового футбольного марафону в сезоні 2017 року.
Футбол – наймасовіший вид спорту є локомотивом об’єднання численних вболівальників, громад і по великому рахунку об’єднує мільйони жителів нашої планети.

Маю надію, що футбольний турнір в спортивному залі «Дружба» буде приємним відпочинком для численних глядачів нашої громади.

Міський голова Костянтин Черниченко

------------------------------------

25-26 лютого 2017 року

        Група А

         Група Б

       Група В

        Група Г

 

 

 

 

  1. Федірки
  2. Користова
  3. Постолівка
  4. Ожигівці
  1. Гарнишівка
  2. Яхнівці
  3. Авратин
  4. Курилівка
  1. Лонки
  2. Тарноруда
  3. Лозова
  4. Чухелі
  1. Ріпна
  2. Копачівка
  3. Поляни
  4. Вочківці

КАЛЕНДАР ІГОР

25 лютого (субота) 2017 року

10:00–10:30 – Федірки – Ожигівці
10:40–11:10 – Користова – Постолівка
11:20–11:50 – Гарнишівка – Курилівка
12:00–12:30 – Яхнівці – Авратин
12:40–13:10 – Федірки – Користова
13:20–13:50 – Ожигівці – Постолівка
14:00–14:30 – Гарнишівка – Яхнівці
14:40-15:10 – Курилівка – Авратин
15:20–15:50 – Постолівка – Федірки
16:00–16:30 – Користова – Ожигівці
16:40–17:10 – Авратин – Гарнишівка
17:20–17:50 – Яхнівці – Курилівка

------------------------------------

26 лютого (неділя) 2017 року

10:00–10:30 – Лонки – Чухелі
10:40–11:10 – Тарноруда – Лозова
11:20–11:50 – Ріпна – Вочківці
12:00–12:30 – Копачівка – Поляни
12:40–13:10 – Лонки – Тарноруда
13:20–13:50 – Чухелі – Лозова
14:00–14:30 – Ріпна – Копачівка
14:40-15:10 – Вочківці – Поляни
15:20–15:50 – Лозова – Лонки
16:00–16:30 – Тарноруда – Чухелі
16:40–17:10 – Поляни – Ріпна
17:20–17:50 – Копачівка – Вочківці

------------------------------------

4 березня (субота) 2017 року

12:00–12:30 – перше місце Групи А – перше місце Групи Б
12:40–13:10 – перше місце Групи В – перше місце Групи Г
13:20–13:50 – гра за третє місце
14:00–14:30 – гра за перше місце

14:40 – нагородження команд

------------------------------------

ЗАСНОВНИК ТУРНІРУ: ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

ОРГАНІЗАТОРИ: ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

ЗМАГАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ:
ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МИ ПОРУЧ»

Виготовлення будинків з дерева

Манікюр та покриття нігтів гель-лаком
Дизайни та малюнки будь-якої складності.

Гарні нігтики та хороший
настрій гарантовано!

• 096 3491167

              


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42




7 Континент, Волочиськ

7 Континент, Волочиськ


Лазерна епіляція

Погода на тиждень
• перейти на rp5