Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно

Офіційний сайт Народного депутата України Сергія Лабазюка

Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46


Допомага хмельницьким бійцям, які захищають українські кордони на Сході
18.07.2014

Автор: Ольга Смалюхівська

На початку липня на захист східних кордонів у село Миколаївка Харківської області прибули військові 7-го Хмельницького батальйону територіальної оборони. На військову службу хлопців відбирали з різних куточків області, і, хоча у кожного з них своя доля, і всі вони досить різні, як за віком, так і за сімейним станом, їх міцно поєднали одні і ті ж речі – туга за рідними, яка в перші дні була особливо сильною, бажання стати досвідченими воїнами і головне - повернутися до рідних домівок переможцями. Бійці хмельницького батальйону головні свої сили зосередили, аби перекрити всі можливі шляхи проникнення ворога зі сторони російського кордону. Охорона тут ведеться в посиленому режимі. Рівень підготовки наших хлопців відзначає навіть керівництво Держприкордонслужби. Однак хлопцям бракує нормальної амуніції, систем захисту, маси речей повсякденного вжитку. Елементарно, у них не було навіть рацій (про це неодноразово писали місцеві хмельницькі ЗМІ).

Аби дізнатися про конкретні потреби захисників із Хмельниччини та підняти їм бойовий дух, у зону дислокації батальйону відразу за солдатами вирушив народний депутат, представник групи «Суверенна європейська Україна» Сергій Лабазюк, який вже не вперше відвідує зону АТО і підтримує армію з перших днів загострення ситуації на Сході. Від благодійного фонду «Ми поруч!» нардеп привіз хмельницьким бійцям суттєву допомогу – сотню бронежилетів 4-го і 5-го класу захисту, електростанцію, камуфляжі, ліхтарі, медикаменти, продукти харчування, і навіть, дощовики. Як виявилося, до приїзду Сергія Лабазюка хлопці з Хмельницького батальйону мали на 420 чоловік лише 30 бронежилетів.

Під час першої зустрічі із захисниками з Поділля нардеп отримав ще більший список із необхідним для військових. За кілька днів укомплектували черговий вантаж, який знову вирушив на кордон. Депутат доправив його хлопцям особисто. Як і обіцяв, привіз засоби зв’язку – рації, яких так бракувало хлопцям, електрогенератори, медикаменти, колючий дріт, бензоелектропили. Одним словом, більшість із потреби в облаштуванні нормального несення служби. Окрім матеріального забезпечення, воякам важлива і моральна підтримка, особливо рідних і близьких людей, наголошує Сергій Лабазюк. Тому фонд нардепа допоміг організувати отримання солдатами, які воюють на Сході, передач від батьків та близьких. А дітвора з Хмельниччини передала півсотні малюнків, у яких демонструвала свою підтримку українській армії. Без уваги та підтримки Сергія Лабазюка не залишився і новостворений батальйон МВС «Богдан» (в якому кілька десятків подолян). Від фонду «Ми поруч!» вони отримали бронежилети. Під час останньої поїздки в зону АТО Сергій Лабазюк побував і під Краматорськом, де розташовується 8 полк спецпризначення. Ці хлопці одними із перших увійшли у Словянськ, вони сьогодні виконують одні із найнебезпечніших завдань на усій лінії фронту. Тому, як зазначив командир полку Олег Нечаєв, бронежилети і каски, яких їм бракувало – це, перш за все, врятовані життя. Відзначають десантники і якісний рівень привезених депутатом радіостанцій. З таких, кажуть, не перехопиш розмови.

До спец обладнання також привезли харчі, цигарки, взуття, розгрузки, інші потрібні речі. Як зазначив нардеп, для солдат важливо розуміти, що у них вірять, ними пишаються. Також хлопцям потрібна підтримка. Тому Сергій Лабазюк планує і надалі регулярно допомагати хлопцям на Сході. Бойовий дух у військових високий, за останні місяці у бійців змінився настрій, підкреслює політик. «Військові готові за будь-яку ціну захищати країну. Можу із впевненістю сказати, що маємо вже іншу, справді народну армію із незламним бойовим духом», - підкреслив Сергій Лабазюк. Окрім допомоги армії, благодійний фонд «Ми поруч!» допомагає і мирним жителям буремного Сходу. З останнього: лише минулого тижня у Святогірськ Донецької області було відправлено майже 20 тонн продуктів від фонду. Це кілька тонн муки, цукру, олії, м'ясо, консерви. Частину продуктів волонтери роздали людям на руки. Інші передали у пункти громадського харчування для переселенців.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5