Книга пам’яті полеглих за Україну

Офіційно

Офіційний сайт Народного депутата України Сергія Лабазюка

Кабінет медичної практики "Уровітал"
Каталог
Комунальні
підприємства
Подати показники лічильників
Розклад руху
Підприємцям
з на
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
хостинг от freehost.com.ua
bigmir)net TOP 100

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Про надання пільги учасникам АТО, які зареєстровані у місті Волочиську, на оплату комунальних послуг
01.10.2014

З метою надання фінансової підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, які зареєстровані у місті Волочиську, враховуючи рекомендації депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради
В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати право на пільгу на оплату за  послуги  комунальних підприємств міста ЖЕК, «Джерело», «Тепловик» у розмірі 50% учасникам антитерористичноїї операції, які зареєстровані у місті Волочиську, у межах санітарних норм.
  2. Доручити виконавчому комітету міської ради (керуюча справами Цимбалюк О.) розробити та затвердити Порядок надання пільг учасникам  АТО (комунальний, індивідуальний, відомчий житловий фонд, ОСББ, ЖБК), визначити перелік підстав для отримання такої пільги за рішенням виконавчого комітету.
  3. Начальнику відділу обліку та звітності Н. Кротович передбачити кошти на оплату комунальних послуг з міського бюджету.
  4. Термін дії даного рішення  четвертий квартал 2014 року.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів та першого заступника міського голови О.Васильченка. 

    Міський голова К.Черниченко

__________________________________

Рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради
від 25.09 2014 року №387

Про Порядок надання пільги учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей — мешканців
м. Волочиськ

Керуючись ст. 46 Конституції України, пунктом а: 1 статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення Волочиської  міської ради від 17 вересня  2014 року № 3 “Про  надання пільг учасникам АТО, які зареєстровані у місті Волочиську, на оплату комунальних послуг” виконавчий комітет Волочиської  міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити „Порядок надання пільг учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей — мешканців
м Волочиська” (далі „Порядок” ( додається.)

2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Порядку передбачаються при формуванні міського бюджету і затверджуються рішенням міської ради про бюджет на відповідний бюджетний період та коригуються в процесі його виконання.

3. Термін дії Порядку – четвертий квартал 2014 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на першого заступника  міського голови .

Міський голова К.Черниченко

----------------------------------------------------

Додаток
до рішення №387 від 25.09.2014р.
виконавчого комітету Волочиської міської ради

Порядок
 надання пільги учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членам їх сімей — мешканцям м. Волочиськ

І. Вступ

Поточна ситуація в Україні (проведення Антитерористичної операції (далі — АТО) в східних її областях) зумовлює значне збільшення кількості сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, зниження їх життєвого рівня.

Тому виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО, членам їх сімей, а також сім'ям, члени яких загинули або постраждали під час проведення АТО, зокрема, у частині поліпшення фінансово-матеріального стану зазначених категорій осіб.

Порядок надання пільги учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членам їх сімей — мешканцям м. Волочиська    (далі — Порядок) - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової підтримки учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем.

При розробленні Порядку використане рішення Волочиської міської ради щодо надання додаткових соціальних гарантій зазначеним категоріям громадян, пропозиції депутатів міської ради та виконавчих органів міської ради.

ІІ. Мета та основні завдання Порядку

          Метою Порядку є підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час здійснення АТО, поліпшення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування з міжнародними, регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин.
До членів сім’ї учасника АТО належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти.
До членів сім’ї загиблих (померлих) під час участі АТО, які не перебували у шлюбі, належать : мати (батько), діти.
Основні пільги визначенні Порядком :

           - надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам АТО та сім'ям загиблих (сума допомоги визначається в кожному конкретному випадку за рішенням виконкому з подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради);

          - надання місцевої пільги по сплаті за користування житлом (квартирна плата, водопостачання та водовідведення , теплопостачання, вивезення побутових відходів) незалежно від форм власності житлового фонду     учаснику АТО та членам його сім’ї за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання у розмірі 50% у межах санітарних норм  .
У разі загибелі учасника АТО членам його сім’ї (за місцем реєстрації загиблого).

          - звільнення від оплати за харчування у дошкільних навчальних закладах міста батьків – учасників  АТО, діти яких відвідують комунальні дитячі навчальні заклади м. Волочиськ.

Для отримання  вищезазначених пільг заявник надає до Волочиської міської ради пакет документів:

            1. Довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів, зокрема: Міністерства оборони України (військовими комісаріатами, військовими частинами тощо), Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами про участь в антитерористичній операції;
2. Довідку про склад сім”ї ;
3. Акт встановлення фактичного проживання, складений депутатом міської ради (у разі потреби);
4. Копія паспорта та інд.кода;
5. Копія свідоцтва про народження дитини (при потребі)
6. Копія свідоцтва про шлюб (при потребі)
7.Копія свідоцтва про смерть (для членів сім’ї загиблих, померлих);
8. Заява на ім’я міського голови.

Рішення про надання пільги учаснику АТО затверджується на черговому засіданні сесії міської ради.

ІІІ. Забезпечення виконання Порядку

          Реалізація Порядку  проводиться шляхом фінансування відповідно до чинного законодавства за рахунок міського бюджету та інших джерел фінансування.

IV. Очікувані результати

          Виконання визначених Порядком заходів підвищить рівень соціального захисту родин сімей загиблих (постраждалих) учасників АТО, а також дасть можливість сім'ям отримати додаткові соціальні гарантії та адресні допомоги, сприятиме вирішенню інших соціально-побутових питань.

V. Система контролю та звітності щодо виконання Порядку
         

Реалізацію Порядку  планується здійснити шляхом виконання заходів щодо підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей — мешканців м. Волочиськ.

Виконавцями програми є: виконавчі органи Волочиської міської ради; комунальні  підприємства міста.

Основними напрямками контролю за виконанням Порядку  є:
щоквартальна звітність виконавчих органів Волочиської міської ради, підприємств та організацій, визначених виконавцями даного Порядку, яка надається до відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради.

          Внесення змін до Порядку здійснюється за пропозиціями виконавчих органів міської ради, погодженими з іншими її виконавцями.

IV. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Порядку:

          згідно з відповідними бюджетними призначеннями.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 

Мнагазин 7 Континент. Волочиськ.

Лазерна епіляція

7 Континент, Волочиськ

Погода на тиждень
• перейти на rp5